• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 200

15849405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26965518 15849405 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy na Nadodrzu.W mieszkaniu obecnie trwają prace remontowe pod okiem architekta.W cenie 560 tys. oferowany jest lokal po generalnym remoncie, w pełni wyposażony (stała zabudowa, m...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 000 PLN (17 781 zł/m2)

2
1
32 m2
1915
15803369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26293963 15803369 Pilna sprzedaż Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr licencji PFRN 23867602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie 10 minut od Rynku. Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy i usługi, szko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (12 535 zł/m2)

3
1
71 m2
1918
15813962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649490 15813962 Mieszkanie wykończone pod klucz, sprzedawane z wyposażeniemUrocze i ciche, w zaułku przy Parku Edyty Stein Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Kamienica położona przy ul. Ledóchowskieg...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

660 000 PLN (13 200 zł/m2)

4
1
50 m2
1911
15709010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24348459 15709010 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 OGRÓDKAMI. OSOBNA KUCHNIA.Oferta na wyłączność.Tylko w SDP Nieruchomości.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 4 pokojowe w budynku z 2020...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

925 000 PLN (15 417 zł/m2)

4
1
60 m2
2020
15885304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27722576 15885304 Zaledwie 5 minut od Dworca Głównego.Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzy pokojowego mieszkania z drewnianymi antresolami o powierzchni 73,72 m2 zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

943 000 PLN (12 918 zł/m2)

3
1
73 m2
1860
15874931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27519372 15874931 Przestronne i jasne mieszkanie położone na 4 piętrze klimatycznej kamienicy w centrum Wrocławia Śródmieście.Opiekun nieruchomości:Renata Mayertel. 602 101 602Układ mieszkania daje duże możliwości aranżacyjne, w tym opcję podziału na dwa niezależne mi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (9 114 zł/m2)

3
1
79 m2
1900
15827137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649587 15827137 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Zapraszam do obejrzenia jednopokojowego mieszkania po generalnym remoncie w top lokalizacji - pomiędzy pl. Grunwaldzkim a Ostrowem Tumskim.Kawalerka jest świetnie skomunikowana z centrum Wrocławia, a w pobli...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

399 000 PLN (19 000 zł/m2)

1
1
21 m2
1960
15792269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26011621 15792269 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn+48 602 101 602Dwa pokoje 57,5 m2 Rezydencja Tumska ul. Bolesława PrusaOtoczenie nieruchomości:Rezydencja Tumska to adres, który łączy w sobie elegancję i wyjątkową lokalizację. Położona zaledwie 10 minut spacerem od ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (14 018 zł/m2)

2
1
57 m2
2008
15893209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27904112 15893209 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 828 000 PLN (11 000 zł/m2)

12
1
348 m2
2026
15797996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26160896 15797996 Na sprzedaż przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,18 m², położone w doskonałej lokalizacji – Wrocław, ul. Jedności Narodowej. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy po remoncie i oferuje wysoki standard wykończenia.Układ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (11 794 zł/m2)

2
1
54.18 m2
1905
15255049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13932806 15255049 Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum!! Idealne również pod Kancelarie Prawną, biuro, czy mieszkanie pod inwestycję . Opiekun Oferty Maciej Suwałatel. 602 101 602Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 88,66 m2 w kamienicy na drugim p...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
-
88 m2
1930
15553529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21050269 15553529 Opiekun oferty:Maciej SuwałaPośrednik w Obrocie NieruchomościamiLicencja nr 28424Tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:2-pokojowe mieszkanie, 42 m2, w centrum miasta, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek z 2022 roku. Wykończone w ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (17 833 zł/m2)

2
-
42 m2
2022