• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 380

15888653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819557 15888653 Opiekun ofertyJustyna Filipowicz Nr licencji PFRN 29417 tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Złotniki.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w spokojnej, zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

820 000 PLN (10 380 zł/m2)

4
2
79 m2
1975
15894849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949796 15894849 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 002 PLN (8 200 zł/m2)

2
1
35 m2
1930
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15886099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27747198 15886099 OKAZJA!! 2 pokoje z oddzielną kuchnią DO REMONTUOferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Stalowej, na osiedlu Gajowice.UKŁAD POMIESZCZEŃNa powierzchnię 48 m2 składają się:- salon z zachodnią ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

520 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
-
48 m2
1963
15759845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25345926 15759845 Opiekun oferty:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Mieszkanie w budynku Pixel House o wysokim standardzie wykończenia, z garażem.Otoczenie nieruchomości:Budynek Pixel House znajduje się przy ul. Legnickiej, skąd mamy idealne połączenie do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

633 000 PLN (19 781 zł/m2)

2
1
32 m2
2020
15894628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946964 15894628 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz dwa balkony.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zachodniej części miasta, na Pilczycach...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

630 000 PLN (12 857 zł/m2)

2
1
49 m2
1940
15861287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27203748 15861287 Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie przy parkuOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Ulica Bajana znajduje się na zachodzie Wrocławia, w dzielnicy Gądów Mały, która należy do osiedla Fabryczna...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

690 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15524689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20493421 15524689 Wrocław, działka budowlana 961 m2, sprzedam, 499 000,00 zł. Działka o powierzchni 961 m2, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 336, 10 km od centrum Wrocławia. Idealna do wykorzystania na cele komercyjne lub mieszkalne. Na fragmencie działk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN

-
-
961 m2
-
15868058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27363811 15868058 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław Fabryczna Planowana data realizacji: 30.09.2028 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dew...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

846 404 PLN (20 152 zł/m2)

2
-
42 m2
2027
15868034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27363421 15868034 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław Fabryczna Planowana data realizacji: 30.09.2028 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dew...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 138 875 PLN (18 981 zł/m2)

4
-
60 m2
2027
15614050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22485941 15614050 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie lokale usługowe pod działalność- Fabryczna, Wrocław. Lokale po odbiorze. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 74,04 m.kw, usytuowa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 006 314 PLN (13 599 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15894395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27941657 15894395 Działka położona jest blisko szkół przeczkoli sklepów i centrum chandlowego . W odległości 100m znajdują się przystanki komunikacji miejskiejKontakt: Cezary Gnatowski tel: [email protected] wysłana z programu dla biur nieruchomośc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 570 000 PLN

-
-
1065 m2
-