• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław Maślice

Znalezionych ofert: 12

15889691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858725 15889691 Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m², zlokalizowane na spokojnych Maślicach we Wrocławiu.Mieszkanie w nowym budownictwie, idealnie sprawdzi się dla rodziny – jest funkcjonalnie rozplanowane, co zapewnia wygodę codzienne...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

897 800 PLN (13 400 zł/m2)

3
-
67 m2
2020
15841887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26801004 15841887 Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m², zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2022 r.) na Maślicach.To propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania wnętrza klasy premi...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (15 800 zł/m2)

3
-
53.1 m2
2022
15846436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26887381 15846436 Szukasz komfortowego mieszkania?Znajduje się ono na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z 2023 roku z balkonem. Powierzchnia wynosi 66,46 m² i obejmuje przestronny salon, kuchnię z wysokiej jakości sprzętem oraz trzy sypialnie. Mieszkanie jest w ...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 999 PLN (13 542 zł/m2)

4
-
66.46 m2
2023
15841063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26787820 15841063 Mieszkanie wykończone jak na zdjęciach, wszystko jest nowe i na gwarancji, kuchnia oraz szafy robione przez stolarza na wymiar, pełny sprzęt AGD w zabudowie kuchennej, do mieszkania należy dokupić podwójne miejsce postojowe w garażu podziemnym w ceni...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

980 000 PLN (14 741 zł/m2)

4
-
66.48 m2
2025
15726178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24693496 15726178 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – Maślice, Apartamenty PotokowaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,30 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego budynku z 2023 roku z windą. Nieruchomość znajduje się w prest...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 080 000 PLN (16 048 zł/m2)

3
1
67.3 m2
2022
15795814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urocze mieszkanie z ogrodem na Maślicach 26106993 15795814 Lokal A04 to przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,61 m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Rędzińskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz wysokim standardem wykończenia części wspólnyc...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

666 763 PLN (12 123 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15806809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa inwestycja na Maślicach – komfort i spokój 26352950 15806809 Nowoczesne, kameralne osiedle przy ul. Augustowskiej na wrocławskich Maślicach to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, komfortu i bliskości natury, nie rezygnując z wygody miejskiego życia. Inwestycję wyróżnia willowa zabudowa, liczne tereny...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

691 673 PLN (12 135 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15801674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26248185 15801674 Mieszkanie obok parku z dużym tarasem 54 m²Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na przeciwko Parku Maślickiego. Spokojna okolica połączona z rozbudowaną infrastrukturą stanowi idealną propozycję dla młodej rodziny lub pary.LOKALIZACJA:Mieszka...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15800339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26211864 15800339 Dwupoziomowy apartament inwestycyjny 53 m² Maślice gotowy biznes w najmie krótkoterminowymNa sprzedaż w pełni funkcjonujący apartament dwupoziomowy, działający w modelu najmu krótkoterminowego. To gotowy, stabilny biznes sprzedawany wraz z marką, p...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

770 000 PLN (14 528 zł/m2)

2
1
53 m2
2024
15755969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25240428 15755969 ELEGANCKIE 4-O POKOJOWE MIESZKANIE WE WROCŁAWIUhomfi ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie cztero-pokojowe w spokojnej dzielnicy z idealną infrastrukturą.LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w dzielnicy Maślice. Blo...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 170 000 PLN (13 716 zł/m2)

4
1
85.3 m2
2014
15708448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne* 4pokoje*Maślice*garaż*taras*balkon 24341011 15708448 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i tarasem - Brzozowe Zacisze, ul. Maślicka, WrocławMetraż: 59,78 m² (powierzchnia użytkowa bez skosów)Liczba pokoi: 5Piętro: 2. piętro (ostatnie)Balkon: 11,11 m²Taras: 6,41 m²Komórka lokatorska: 1,8 m²Mie...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

4
2
59 m2
2017
15405387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17810061 15405387 Polecamy do sprzedaży lokal handlowo - usługowy położony w Galerii Handlowej PASAŻ KRÓLEWIECKI. Lokal ma powierzchnię 4,05 mkw i położony jest na parterze budynku handlowego. Znajduje się on we wnętrzu Pasażu i posiada duże witryny. Na podłodze znaj...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

59 000 PLN (14 568 zł/m2)

1
-
4.05 m2
2017