• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 244

15848374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936092 15848374 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem, Wrocław Śródmieście. Planowany odbiór- II kwartał 2027r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży trzypokojowe, funkcj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

848 481 PLN (14 141 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15614025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22485964 15614025 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja składa się z sześciu budynków w zabudowie bliźn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 459 000 PLN (10 807 zł/m2)

4
-
135 m2
2024
15613908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22485963 15613908 Deweloperskie mieszkania w budynkach 5-kondygnacyjnych w otoczeniu zieleni BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kre...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2022
15798652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26177739 15798652 Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem, miejsca postojowe, niska zabudowa. Planowana data odbioru na IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe, deweloperskie mieszkanie o powierzchni 42,79 m.kw, znajdujące się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

666 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15613901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485968 15613901 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- Psie Pole, Wro...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

902 990 PLN (17 706 zł/m2)

3
-
51 m2
-
15613984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22485966 15613984 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- kawalerka, Psi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

515 457 PLN (18 409 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15862317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224360 15862317 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia Widawa ,obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomośc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (9 396 zł/m2)

4
2
101 m2
2025
15796886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26133705 15796886 Deweloperskie, willowy charakter, 3 pokoje, loggia, garaż podziemny. Mieszkania po odbiorze. BESTATE NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW oferuje do sprzedaży trzypokojowe, deweloperskie mieszkanie o powierzchni 61,04 m.kw. z balkonem typu loggia, znajdujące si...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 220 800 PLN (20 013 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
15862316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224359 15862316 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 315 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15746850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089342 15746850 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem!Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2:- salon z aneksem - ok. 15,71 m2,- sypialnia - ok. 10,01 m2,- łazienka - ok. 4,52 m2,- przedpokój - ok. 8...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15333979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16083736 15333979 Opiekun oferty:Sebastian Święcicki602 101 602Mieszkanie wykończone, bez mebli kuchennych i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem 23,72 m2- Sypialnia 13,02 m2- Po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 736 PLN (13 734 zł/m2)

4
-
80 m2
2024