• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 244

15893703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917516 15893703 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,71m2 z ogródkiem o pow. 20,09m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Reymonta - świetnie skomunikowana lokalizacja z centrum Wrocławia komun...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

863 319 PLN (16 602 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15845754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26868127 15845754 ul. ReymontaNowoczesne, bardzo ładne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 mkw. z dwoma balkonami w budynku z 2017 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku ośmiopiętrowym, składa się z pokoju połączo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

862 826 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
54 m2
2017
15870846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441458 15870846 Opiekun Oferty Robert Kordowski602 101 602Nr licencji PFRN 22980Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanieOTOCZENIE NIERUCHOMOŚCINieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia. Bardzo przyjazna lokalizacja z licznymi terenami spacerowymi. W b...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

429 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15891188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27890729 15891188 Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie wymagające remontu, ale kiedy to zrobisz gwarantuje, że mieszkanie spełni Twoje oczekiwania lub idealnie sprawdzi się pod wynajem. Zapraszam na prezentację nieruchomości, bo na prawdę warto!...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

430 000 PLN (9 072 zł/m2)

2
1
47.4 m2
1972
15884310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698809 15884310 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w lokalizacji Wrocław-Karłowice-Różanka, ul. Żmigrodzka - w pobliżu ulicy Bałtyckiej i ul. Kamieńskiego.Duże, jasne i przestronne o powierzchni: 72.86 m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą z ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (9 594 zł/m2)

4
1
72.86 m2
1978
15856646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27097550 15856646 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na rodzinnym osiedlu Promenady Wrocławskie.Oferta na wyłączność.Nie szukaj dalej.Wnętrze wykończ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

959 000 PLN (13 700 zł/m2)

3
2
70 m2
2020
15486269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5-pokojowe, przestronne mieszkanie blisko zieleni 19631631 15486269 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 5-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 101,75 m², położonego na 3. piętrze budynku przy ul. Łąka Mazurska. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pom...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

825 000 PLN (8 168 zł/m2)

5
1
101 m2
1989
15714915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24475974 15714915 Przestronne mieszkanie w spokojnej, zielonej części Wrocławia z dużym tarasem i przemyślanym układem idealne dla pary, która szuka miejsca na lata. Podana cena dotyczy pakietu: mieszkania + komórki lokatorskiej + miejsca postojowego w hali garażowej....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2023
15885809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742938 15885809 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy.Opiekun oferty:Renata Mayertel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokaliza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (15 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15881533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27637449 15881533 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km samochodem od ścisłego centrum miasta. T...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026