• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 850

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15894862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949918 15894862 ul. Kamieńskiego, okoliceNie było jeszcze zamieszkane, pachnące nowością.Nowoczesne, śliczne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,08 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budy...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15888653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819557 15888653 Opiekun ofertyJustyna Filipowicz Nr licencji PFRN 29417 tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Złotniki.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w spokojnej, zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

820 000 PLN (10 380 zł/m2)

4
2
79 m2
1975
15886264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751194 15886264 ul. Reymonta, inwestycja SUN HOUSE INowoczesne, bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,19 mkw. z balkonem w budynku z 2018 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku dziewięciopiętrowym sk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (13 982 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15894848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27949795 15894848 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej !Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.U...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 900 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.04 m2
2025
15894847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949794 15894847 Duży dom wolnostojący z pięknym ogrodem Karłowice garaż dwustanowiskowy !Ulica Jana Karpińskiego – Karłowice, Wrocław Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Wrocławia – na Karłowica...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 001 PLN (9 825 zł/m2)

5
2
172.01 m2
1979
15894850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949798 15894850 Na sprzedaż: Okazja ! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wrocław, Psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z 2009 roku (Dachbud). Układ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 995 PLN (12 405 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2009
15894851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949797 15894851 Oferta sprzedaży mieszkania – Podwale, Stare Miasto ,Wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w samym sercu Wrocławia na Podwalu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1976roku (bez windy). To idealna propo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 999 PLN (11 196 zł/m2)

2
1
53.5 m2
1976
15894849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949796 15894849 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 002 PLN (8 200 zł/m2)

2
1
35 m2
1930
15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967
15891163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889977 15891163 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 951 PLN (12 649 zł/m2)

3
1
61.9 m2
1980