• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wysoka

Znalezionych ofert: 40

15667246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Półbliżniak nad jeziorem Wysoka, gm Raciąż 23596607 15667246 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Piękna nieruchomość nad jeziorem poleca się do zakupu!OFERTA limitowana w rewelacyjnej cenie! Z możliwością inwestycyjną (wynajem)...

Wysoka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

420 000 PLN (4 468 zł/m2)

3
1
94 m2
1965
15860797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27184367 15860797 DO SPRZEDANIA DZIAŁKI 9.3a i 10a POD NOWE BUDOWNICTWO- WYSOKA GŁOGOWSKA.Działki po podziale w kształcie prostokąta wymiarach: długość: 38m x szerokość: 25m, posiadają wydane Warunki Zabudowy do każdej z działek osobno. Teren przed zakupem zostanie up...

Wysoka Głogowska (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

259 840 PLN

-
-
928 m2
-
15878136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27589384 15878136 Wysoka Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 170,39m2 położony na działce o pow. 450m2 Budynek murowany w technologii tradycyjnej, wybudowany ok. 1992r. Ściany nadziemia murowane z bloczków betonowych, cegły i gaz...

Wysoka (Wielkopolskie, gm. Wysoka)

399 000 PLN (2 347 zł/m2)

6
-
170 m2
1992
15860292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27181269 15860292 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wysoka, w spokojnej i zielonej części gminy Jordanów.Działka o powierzchni 4525 m² ma regularny, zbliżony do kwadratu kształt (68 x 66 m), co zapewnia ogromną swobodę projektową – zarów...

Wysoka (Małopolskie, gm. Jordanów)

440 000 PLN

-
-
4525 m2
-
15829191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26615524 15829191 Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej lokalizacji.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, realizowanych w Wysokiej Głogowskiej przy ul. S...

Wysoka Głogowska (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

550 000 PLN (5 826 zł/m2)

3
1
94.4 m2
2026
14858316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 3507119 14858316 Na sprzedaż łąki trwałe w miejscowości Wysoka o powierzchni 2,5654 ha. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona we wsi Wysoka.Wysoka wieś położona w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie działdowskim, gminie Działdowo. Działka o numerze ew...

Wysoka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

90 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
25654 m2
-
15821607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576775 15821607 Oferujemy nieruchomość gruntową, składającą się z 2 działek o łącznej powierzchni 9126m2.Prezentowany teren zlokalizowany jest w miejscowości Sówka, obręb Wysoka Góra, gmina Srokowo.Na działki składają się grunty klasy PsIV oraz RIVBW sąsiedztwie dz...

Wysoka Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Srokowo)

228 150 PLN

-
-
9126 m2
-
15864209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27264883 15864209 OfertaNa sprzedaż działka o powierzchni 5 160 m², zabudowana obiektem o powierzchni 575 m², położona bezpośrednio przy stawie. Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję inwestycyjną z możliwością dalszego zagospodarowania.LokalizacjaWysoka położona jes...

Wysoka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rychliki)

480 000 PLN (835 zł/m2)

1
-
575 m2
1972
15864248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264983 15864248 OfertaNa sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny w miejscowości Wysoka. To idealna propozycja dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania, w otoczeniu pięknej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym...

Wysoka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rychliki)

699 000 PLN (5 756 zł/m2)

4
2
121.44 m2
1910
15864234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264884 15864234 OfertaNa sprzedaż zabudowana nieruchomość obejmująca kilka działek o łącznej powierzchni ponad 2700 m², położona w miejscowości Wysoka, województwo warmińsko-mazurskie. W skład oferty wchodzą grunty zabudowane budynkiem mieszkalnym oraz działki nieza...

Wysoka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rychliki)

249 000 PLN (1 836 zł/m2)

3
1
135.61 m2
-
15826486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26615711 15826486 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Wysokiej Głogowskiej.Wysoka Głogowska położona w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Głogów Małopolski to malownicza okolica położona wśród terenów zielon...

Wysoka Głogowska (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

359 000 PLN (5 013 zł/m2)

2
1
71.62 m2
1960
15476653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19420256 15476653 ŁADNA DZIAŁKA 23a POD ZABUDOWĘ W MIEJSCOWOŚCI WYSOKA, BLISKO ŁAŃCUTA Z WARUNKAMI ZABUDOWY. Oferujemy płaską działkę budowlaną 23a o wymiarach 34m x 66m z Warunkami Zabudowy dla Zabudowy Zagrodowej w miejscowości Wysoka, gmina Łańcut. Działka posia...

Wysoka (Podkarpackie, gm. Łańcut)

229 900 PLN

-
-
2299 m2
-