• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ząbki

Znalezionych ofert: 73

15890396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876188 15890396 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,3m2 składa się z:PIĘTRO I -salon z aneksem kuchenny...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

759 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
1
70.3 m2
2000
15887237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779328 15887237 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,1m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej kuchni...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

490 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
35.1 m2
2014
15887204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27779310 15887204 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Józefa Piłsudskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,36m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-trzech...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

880 000 PLN (11 996 zł/m2)

4
1
73.36 m2
2010
15884155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695852 15884155 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Szpitalnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 1963 -Budynek po przeprowadzonej termomodernizacji, co przekłada się na lepszą efektywność energe...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

560 000 PLN (11 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1963
15884216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696107 15884216 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Władysława ReymontaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,90m2 składa się z:- kuchni z oknem wychodzącym na balkon- salonu z klimatyzacją- sy...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

570 000 PLN (13 287 zł/m2)

2
1
42.9 m2
2000
15884175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695921 15884175 3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86m2 składa się z:- salonu, - 2 sypialni, - kuchni, - łazienki, - garderobyMieszkanie własnościo...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

989 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
86 m2
2005
15884354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699585 15884354 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. ZielenieckiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon,Mi...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

519 000 PLN (12 975 zł/m2)

2
1
40 m2
1998
15883381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675050 15883381 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Wiosennej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,8m2 składa się z:-salonu,-drugiego pokoju (obecnie pok...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

750 000 PLN (12 755 zł/m2)

2
1
58.8 m2
2009
15883380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675049 15883380 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,5m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-łaz...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

675 000 PLN (12 617 zł/m2)

3
1
53.5 m2
2006
15883733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675548 15883733 3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2.Mieszkanie posiada 2 łazienki (5m² ), 2 sypialni na 2 poziomie 11 i 12 m². Pod schodami je...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

760 000 PLN (10 556 zł/m2)

3
1
72 m2
1999
15883745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675658 15883745 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym o powierzc...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

649 000 PLN (15 829 zł/m2)

2
1
41 m2
2010
15882102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657273 15882102 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Wojska PolskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:- ustawnego salonu z wyjściem na balkon,- oddzielnej sypialni,- kuchni z...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

535 000 PLN (14 861 zł/m2)

2
1
36 m2
1975