• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Zielonka

Znalezionych ofert: 29

15846174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26877501 15846174 Dwupiętrowe mieszkanie o powierzchni 140 m² zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie całej rodziny. W jego skład wchodzą cztery przestronne sypialnie, dwie funkcjonalne łazienki(z ogrzewaniem podłogowym) oraz jasny salon z aneksem kuchennym, tworząc...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15869187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402995 15869187 OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ REZYDENCJĘ WYKOŃCZONĄ W WYSOKIM STANDARDZIE I W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI N a sprzedaż unikalna posiadłość w cichej i spokojnej okolicy ok 10 km od Bydgoszczy Solidnie zbudowany dom wolnostojacy o powierzchni 338 m2 z garaż...

Zielonka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

2 500 000 PLN (7 396 zł/m2)

7
-
338 m2
-
15847412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA. 26912886 15847412 REZERWACJA.Przestrzeń, Standard oraz Lokalizacja to elementy wyróżniające tę nieruchomość.Nowa oferta nowoczesnego domu oddanego do użytku w 2020r, a w ostatnim czasie:położono nowe okładziny podłogowe w dużym pokoju dziennym (2024)zamontowano nową s...

Zielonka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

6
3
270 m2
2020
15864632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielonka 3 Sypialnie Duża Działka 27270199 15864632 Na sprzedaż: Dom jednorodzinny - Zielonka pod BydgoszcząOPIEKUN OFERTYKRZYSZTOF SAŁEKTEL: 513-383-127Prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Zielonka pod Bydgoszczą. Nieruchomość i...

Zielonka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

970 000 PLN (7 029 zł/m2)

4
2
138 m2
2013
15859279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27166938 15859279 Nowoczesny, funkcjonalny dom parterowy położony w Zielonce. W otoczeniu zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy zaledwie kilka minut spacerem oświetlonymi ulicami od domu. Wybudowany w 2007r. wg projektu "Kornelia" pra...

Zielonka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 240 000 PLN (9 118 zł/m2)

4
-
136 m2
2007
15762123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25399182 15762123 3-pokojowe mieszkanie 78,6 m² garaż loggia Zielonka blisko Warszawy Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78,6 m² , położone w spokojnej i zielonej części Zielonki przy ul. Baśniowej. Lokal...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

785 000 PLN (10 064 zł/m2)

3
-
78 m2
2000
15792311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26012033 15792311 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny lub inwestora Zielonka, ul. Baśniowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,6 m², położone w spokojnej, zielonej części Zielonki, tuż pod Warszawą. Lokal usytuowany jest w n...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

785 000 PLN (10 064 zł/m2)

3
-
78 m2
2008
15661607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23487330 15661607 ZIELONKA 43 M2....BALKON....PIWNICA.....WIDNA KUCHNIA......OSOBNE WC...............ZAPROPONUJ CENĘ...ROZKŁADOWE mieszkanie 2 - pokojowe (43m2) w Zielonce, 4 piętro.Blok bez windy.Lokal wymaga wyremontowania.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:-salon z balkonem, -syp...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

425 000 PLN (9 884 zł/m2)

2
-
43 m2
1982
15721436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24604518 15721436 Na sprzedaż pół bliźniaka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w Zielonce.Dom o powierzchni całkowitej 150 m² usytuowany jest na działce o powierzchni 345 m², co daje możliwość stworzenia dużego, zielonego ogrodu. Wnętrze domu jest przestron...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

5
2
150 m2
1970
15707103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24313364 15707103 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na wysokim parterze niskiego budynku przy ul. Wyszyńskiego w Zielonce. Nieruchomość wymaga gruntownego remontu, ale dzięki swojemu układowi daje szerokie możliwości aranżacyjne, w tym możliwość wyd...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

495 000 PLN (8 839 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15766366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25503038 15766366 Na sprzedaż kompletny zakład produkujący meble o powierzchni ok. 1300 m², zlokalizowany w Zielonce przy głównej trasie Warszawa–Wołomin – w miejscu o dużym natężeniu ruchu i świetnej ekspozycji.Nieruchomość znajduje się na działce 1330 m², z możliwoś...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

2 900 000 PLN (2 231 zł/m2)

12
-
1300 m2
1990
15807409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26365555 15807409 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,6 m², położone w Zielonce przy ul. Wyszyńskiego 7, na cenionym i spokojnym Osiedlu Wojskowym. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku z 1984 roku (bez windy). Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu, c...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

398 000 PLN (7 567 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1984