• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 947

15378670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Dolny! Blisko morza 3 pokoje! 17223978 15378670 Mieszkanie z klimatem w Dolnym Sopocie - ostatnie piętro w zabytkowej kamienicy.Na sprzedaż mieszkanie położone na 3, ostatnim piętrze wolnostojącej, odrestaurowanej kamienicy z 1905 roku. Budynek znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym - kla...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 167 000 PLN (14 588 zł/m2)

3
1
80 m2
1905
15365643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 mieszkania 250 m od plaży! 16910296 15365643 Zamieszkaj 250 m od plaży w Jelitkowie!Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 2 poziomach budynku, wybudowanego na działce o pow. 432 m2, zlokalizowanego w Gdańsku Jelitkowie przy ul. Nadmorskiej.Dzielnica ta, położona pomiędzy Sopotem i Brzeźnem, ...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 300 000 PLN (22 513 zł/m2)

5
3
191 m2
1972
15332796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny | Oddzielne mieszkanie | Blisko plaży 16052924 15332796 Dom o przemyślanym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w Gdyni Oksywiu.Idealne miejsce do zamieszkania jak i na inwestycje. Dom podzielony jest na dom główny oraz mieszkanie z osobnym wejściem, które ...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 750 000 PLN (7 639 zł/m2)

9
3
360 m2
2016
15305983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Przytulne mieszkanie właśnie dla Ciebie! 15329045 15305983 Atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż położona w cenionej i znanej dzielnicy Sopotu- Kamienny Potok. Mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 położone na II piętrze w budynku mieszkalnym. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Dużym atutem są aż dwie win...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

629 000 PLN (16 553 zł/m2)

2
1
38 m2
1980
15289030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący! blisko nad morze! 14837156 15289030 Dom w spokojnej okolicy zaprojektowany według indywidualnego projektu w pełni wykorzystującego walory działki. Jeśli cenisz ciszę i walory przyrody tutaj to znajdziesz. Dom posiada piękny, zadbany ogród od południa zapewniający intymność, gdyż jest o...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 750 000 PLN (8 495 zł/m2)

5
2
206 m2
2007
15179645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lipy! Działka pod zabudowę jednorodzinną 11833708 15179645 Malownicze tereny na Kaszubach, bliskość lasu jest tu niewątpliwym atutem. Piękna okolica, sielskie widoki. Zapraszam na osobistą prezentację, teren nie jest ogrodzony, w każdej chwili można podjechać i poczuć to miejsce. Poniżej przedstawiam paramet...

Lipy (Pomorskie, gm. Stara Kiszewa)

126 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15117271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z projektem i pozwoleniem na budowę 10223059 15117271 Przedmiotem sprzedaży są działki o łącznej powierzchni ok. 14 000 m² wraz z gotowym projektem oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę, położone w miejscowości Miszewko.Nieruchomość obejmuje II i III etap zaprojektowanego osiedla. I etap inwestycji zos...

Miszewko (Pomorskie, gm. Żukowo)

4 800 000 PLN

-
-
14000 m2
-
15889358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848997 15889358 NOWA OFERTA ! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnian...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15889365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848899 15889365 Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.Na sprzedaż przestronny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy.Nieruchomość znajduje się na parterze budynku w odległości około 900 m od wejścia na plażę. W pobliżu liczne restauracj...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

599 000 PLN (13 437 zł/m2)

2
1
44.58 m2
2015
15886171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27749860 15886171 Wyjątkowa działka 3,52 ha w sercu natury – Gmina Głowaczów (Moniochy) z warunkami zabudowySzukasz miejsca, w którym odnajdziesz ciszę, spokój i bliskość przyrody, a jednocześnie zachowasz wygodny dojazd do cywilizacji? Prezentujemy wyjątkow...

Głowaczów (Moniochy) (Mazowieckie, gm. Głowaczów)

580 000 PLN (18 zł/m2)

-
-
33000 m2
-
15885257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27721387 15885257 Mieszkanie w centrum Krotoszyna na sprzedaż! Oferujemy Państwu zgrabne mieszkanie na osiedlu z bogatą infrastrukturą. Ta typowa kawalerka posiada duży pokój o powierzchni 18 metrów kwadratowych, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Właścicielowi ...

Krotoszyn (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

225 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15881325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27628764 15881325 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Ostrów Wielkopolski, ul. Owocowa (w realizacji). Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, komfort i nowoczesną architekturę. Oferujemy na sprzedaż parterowy dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźn...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (8 580 zł/m2)

4
1
81 m2
2026