• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 966

15875601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27526031 15875601 Masz dość miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Na sprzedaż działka w miejscowości Głuchów o łącznej powierzchni 4 848 m² (48,48 ar). Z tego ok. 1 300 m² (13 arów) przeznaczone jest pod zabudowę jednorodzinną – idealne mie...

Głuchów (Podkarpackie, gm. Łańcut)

280 000 PLN

-
-
4848 m2
-
15839218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26749128 15839218 Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 24,22m2 z salonu wyjście na b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 172 704 PLN (21 322 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15771670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25591412 15771670 Dom wolnostojący 130 m² działka 18 arów gotowy do aranżacji Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130 m², położony w miejscowości Paszowice, w gminie Jawor. Nieruchomość znajduje się na dużej, ogrodzonej d...

Paszowice (Dolnośląskie, gm. Paszowice)

999 000 PLN (6 572 zł/m2)

3
1
152 m2
2021
15581058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21789023 15581058 ZARABIAJ 8 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE JUŻ TERAZ! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina.Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych miesięcznie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- Całkowicie wyremontowane w 2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 039 900 PLN (7 999 zł/m2)

6
1
130 m2
1930
15888956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27834854 15888956 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712tel. 602 101 602Po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości:Bardzo zielone osiedle Nowy Dwór z pełną infrastrukturą, sklepami, tramwajem i autobusami tuż pod blokiem. Budynek po remoncie z w...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

783 000 PLN (12 836 zł/m2)

3
2
61 m2
1980
15871804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe z dwoma balkonami i ogrodem! 27475091 15871804 Nieruchomości Apartament  Edyta Pietrow   513 383 108                            NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA SZYBKI DOJAZD DO S5 DUŻA PRYWATNOŚĆ                                                                  bez prowizji, bez podatku PCC!TYLKO W TYM M...

Prusice (Dolnośląskie, gm. Prusice)

449 900 PLN (7 141 zł/m2)

3
1
63 m2
2026
15838528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732984 15838528 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

399 000 PLN (6 729 zł/m2)

2
1
59.3 m2
1930
15793558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26041875 15793558 !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin Lewobrzeże) przy ul. Flaminga. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nisk...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
62.54 m2
2022
15889373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/blisko morza/Orłowo/ Spa/ Hala 27849840 15889373 Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu premium otoczona lasem - enklawa ciszy i spokoju. Osiedle monitorow...

Gdynia (Kolibki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 162 388 PLN (26 418 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15888957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27834852 15888957 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Działka o powierzchni 752 m2 położona na wrocławskim Oporowie. Jest zabudowana, stoi na niej garaż i mały budynek biurowy - oba są wynajęte.długość działki: 35 mszerokość działki: 22 mLokalizacja:Nieru...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN

-
-
752 m2
-
15883975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27688696 15883975 Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z trzema piwnicami – idealne dla rodziny lub na najmy na pokoje.Pokoje o powierzchniach: 15,2 m², 15,5 m², 20,2 m² oraz 21,6 m². W pełni rozkładowy układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego uż...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

665 000 PLN (5 984 zł/m2)

4
1
111.13 m2
1963
15875677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27526228 15875677 Na sprzedaż oferujemy dwie przylegające do siebie działki leśne o łącznej powierzchni 10 600 m2 (1,06 ha), położone w malowniczej części powiatu przeworskiego. Jest to propozycja łącząca walory przyrodnicze z bezpieczną lokatą kapitału.Charakterystyk...

Łopuszka Wielka (Podkarpackie, gm. Kańczuga)

58 000 PLN

-
-
10600 m2
-