• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 63

15726463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700149 15726463 Dom z dużą działką na Złotnie, 800 m² zieleni i spokoju.Na sprzedaż dom o powierzchni około 111,5 m², położony w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Łodzi - na Złotnie. Nieruchomość znajduje się na sporej działce 800 m², co daje naprawd...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

779 000 PLN (7 018 zł/m2)

5
2
111 m2
1960
15583145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21841245 15583145 Przedstawiamy Państwu przestronny dom na prestiżowym łódzkim osiedlu Rogi. Lokalizacja to niezwykle mocna strona tej nieruchomości.Do Lasu Łagiewnickiego, stanowiącego idealne miejsce do spacerów oraz uprawiania różnorodnych aktywności sportowych, je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 399 000 PLN (5 069 zł/m2)

8
2
276 m2
1968
15885800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż- piękna okolica ul. Łodzianka 27740867 15885800 Dom wolnostojący na sprzedaż-ul. Łodzianka 2, ŁódźPowierzchnia domu: 268 m² Powierzchnia działki: 1473 m²Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej kameralnych i spo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

929 360 PLN (3 468 zł/m2)

6
2
268 m2
1988
15646377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23218690 15646377 Marzysz o domu, który łączy nowoczesność z bliskością natury? Prywatność, cisza i spokój to Twoje priorytety? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy elegancki, dwupiętrowy dom położony w malowniczej wsi Łódź, w gminie Stęszew, w otoczeniu Wi...

Łódź (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

1 990 000 PLN (10 474 zł/m2)

5
3
190 m2
2012
15695926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109281 15695926 Przestronny, zadbany dom gotowy do wprowadzenia, w wyjątkowej lokalizacji Łódź, ul. Pomorska (Mileszki). Czy marzysz o dużej, funkcjonalnej przestrzeni w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z błyskawicznym dojazdem do centrum Łodzi?Ten dom to i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 199 zł/m2)

10
3
547 m2
1989
15888513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak na sprzedaż Łódź, Radogoszcz 27814960 15888513 NUMER OFERTY W BIURZE: SDKL202026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wyróżniający się wysokim standardem wykończenia oraz niepowtarzalnym, bogato zdobionym stylem w zabudowie szeregowej (szeregowiec skrajny), położony...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (9 396 zł/m2)

6
-
298 m2
-
15864058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy na Stokach | 6 pokoi | 27264255 15864058 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita domu to 340 m², a powierzchnia użytkowa...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 099 360 PLN (3 233 zł/m2)

6
2
340 m2
-
15028936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7395702 15028936 Pięknie położony dom z użytkowym poddaszem, z ciekawym projektem, do wykończenia w swoim stylu. Wg projektu powierzchnia domu wynosi ok. 500 m2.Na parterze znajdują się: przestronny salon (55 m2) duża jadalnia z kuchnią spiżarnia toaleta i garderoba ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 521 zł/m2)

7
3
497 m2
2012
15655675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23392214 15655675 Na sprzedaż udziały w kamienicy na Bałutach, ul. Inflancka. Jest to 50% udziałów, pozostałe 50% jest podzielone na dwóch współwłaścicieli. Na działce o powierzchni 756m2 znajduje się budynek o powierzchni mieszkalnej ok. 172m2 oraz dwa budynki gospod...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

249 000 PLN (1 448 zł/m2)

11
-
172 m2
1930
15818211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620991 15818211 Na sprzedaż przestronny, solidny trzykondygnacyjny dom o powierzchni 540 m², posadowiony na dużej, w pełni uzbrojonej działce 3 364 m². Nieruchomość oferuje ogromny potencjał inwestycyjny.Nieruchomość położona jest na ulicy Tomaszowskiej - bardzo do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (3 685 zł/m2)

10
2
540 m2
2003
15845101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26850878 15845101 Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej części Łódź – na terenie dzielnicy Widzew. Nieruchomość o całkowitej powierzchni użytkowej 200 m² została wybudowana w 2014 roku w technologii tradycyjnej i łączy no...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 995 000 PLN (9 975 zł/m2)

4
1
200 m2
2014
15790460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25966960 15790460 Oferuję dom jednorodzinny w dzielnicy Zdrowie w Łodzi ul. Sułkowskiego. Dom znajduje się na ul. Sułkowskiego w bezpośredniej bliskości dwóch dużych kompleksów zieleni - Brusa oraz Parku na Zdrowiu.Dom o powierzchni 179 m.kw. wybudowano w 1980 r. na ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

949 000 PLN (5 272 zł/m2)

6
2
180 m2
1980