• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Ładzyń Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ładzyń i Leśna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15891224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 27892610 15891224 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
2
101 m2
2018
15888648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | nowy dom | foremna działka 27819329 15888648 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskich Łomiankach, w Kiełpinie.Dom w zabudowie bliźniaczej - dokładnie 12 bliźniaka o powierzchni ok. 175m2 składa się z dwóch...

Kiełpin (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 790 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
3
175 m2
2026
15876347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535806 15876347 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15726697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż: Dom w stanie surowym zamkniętym z dużą działką – Wola Rzędzińska, 24705789 15726697 OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJACEGO !!! Lokalizacja: Nieruchomość położona w miejscowości Wola Rzędzińska, zaledwie 10 minut jazdy od centrum Tarnowa. Znajduje się w zacisznym, rozwijającym się rejonie, gdzie powstaje nowe osiedle domów jednorodzinn...

Wola Rzędzińska, Południowa

525 000 PLN (2 750 zł/m2)

6
2
190.92 m2
-
15379431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom na działce za starodrzewem 17231856 15379431 Na sprzedaż 2-kondygnacyjny dom wolnostojący 500 m2 z r., na działce 1150 m2 z 2000 r., Otwock.Piękny dom w cichej, zielonej, okolicy, z dala od zgiełku miasta a zarazem blisko centrum Otwocka. Doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub z przezna...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

2 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

8
-
500 m2
2000
15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze Duchackie), Turniejowa

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15718708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24556011 15718708 WOLNOSTOJĄCY, SŁONECZNY DOM NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo ładny, przestronny dom położony w Dobranowicach. Wieś Dobranowice położona jest w południowej części Pogórza Wielickiego. Leży 6 km na połudn...

Dobranowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 650 000 PLN (7 500 zł/m2)

6
3
220 m2
2014
15690946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24009161 15690946 Oferujemy Państwu do sprzedania, wyjątkową pod wieloma względami nieruchomość, na którą składają się: - Atrakcyjna działka o powierzchni 3700 m2, jest ogrodzona, zagospodarowana, z ogrodem. Wymiary działki: 36 m szerokości od frontu i 112 m ...

Karniowice, Słoneczna

1 499 000 PLN (5 721 zł/m2)

6
2
262 m2
1993
15667679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23607772 15667679 ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu Oficerskim. Doskonała lokalizacja; do Ronda M...

Kraków (Grzegórzki), Grochowska

3 700 000 PLN (14 859 zł/m2)

6
3
249 m2
1981
15567574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21499085 15567574 ŁADNY, ZADBANY DOM W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce w sąsiedztwie ulicy Nowosądeckie...

Kraków (Podgórze Duchackie), Braterska

1 795 000 PLN (11 809 zł/m2)

6
2
152 m2
1998