• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Łochowice Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łochowice i Słoneczna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15894606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946422 15894606 Na sprzedaż duża działka siedliskowa położona w miejscowości Stasinów, gmina Radzyń Podlaski, województwo lubelskie.Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnej kolonii, w otoczeniu pól, łąk oraz lasów, co czyni ją idealnym miejscem dla osób poszukuj...

Stasinów (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

330 000 PLN (3 837 zł/m2)

3
1
86 m2
1970
15881063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27622199 15881063 FUNKCJONALNY SEGMENT Z OGRÓDKIEM 120 m² BIAŁOŁĘKA DWORSKA OGRODY PRZYJACIÓŁNa sprzedaż komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 80 m² użytkowej (ok. 120 m² całkowitej), położony na kameralnym osiedlu Ogrody Przyjaciół na warszawskiej Białołęc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
-
120 m2
2020
15867767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27351644 15867767 Ekskluzywny dom w zielonej części Siedlec - idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu miasta!Przestronny, nowoczesny segment środkowy o pow. użytkowej 118,62m2.Znajduje się na działce o wielkości 28...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 419 000 PLN (12 025 zł/m2)

5
2
118 m2
2025
15861414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27206549 15861414 Działka inwestycyjna 1873 m² Dom + garaże Ełk 3UHNa sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym działka o powierzchni 1873 m² zabudowana domem ok. 120 m² oraz garażem 3-stanowiskowym (72 m²), położona w Ełku między ulicą Grajewską i Ma...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 550 000 PLN (12 602 zł/m2)

3
2
123 m2
1930
15812293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26473555 15812293 Idealna oferta dla rodziny, która chce wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów.Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 129,03 m², położony w Żorach przy ul. Jęczmiennej (dzielnica Rogoźna).Budynek zosta...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

1 395 000 PLN (10 814 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15806048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26321638 15806048 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Ostrołęce dwa domy na jednej, 810-metrowej działce, położone w spokojnej, zielonej części miasta osiedlu Leśniewo.Na posesji znajdują się dwie niezależne zabudowy:1. Dom drewniany (1969 r.) 45 m²częściowo odrem...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

500 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
2
100 m2
2000
15894707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948436 15894707 Największym luksusem staje się dziś przestrzeń – a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz z możliwością powiększenia działki! Jedne domy robią wrażenie metrażem, inne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 000 PLN (9 375 zł/m2)

7
3
336 m2
2008
15890581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27879699 15890581 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ - 2 domy jednorodzinne , działka o powierzchni 59,96 arów oraz prywatny las.Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w bardzo spokojnym i cichym miejscu  - Ochodze ( gmina Komprachcice )DZIAŁKA&nb...

Ochodze (Opolskie, gm. Komprachcice)

2 290 000 PLN (8 267 zł/m2)

9
-
277 m2
-
15883602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675322 15883602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15824662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26614292 15824662 Nowo wybudowany i wykończony pod klucz z częściowym umeblowaniem środkowy segment w zabudowie szeregowej 4 budynków. Powierzchnia użytkowa (wg. projektu) wynosi 91,0 m kw i obejmuje salon, kuchnię, wc, 3 sypialnie i łazienkę. Budynek położony na now...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

850 000 PLN (9 341 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15390897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17502870 15390897 Duży i wygodny dom w śródmiejskiej, zwartej zabudowie. Położony bezpośrednio przy ul. Jana Pawła II. Zaledwie ok. 100 m od centralnego placu Zawidowa - Placu Zwycięstwa, przy którym m. innymi ma swoją siedzibę Urząd Miasta. Budynek murowany przedwo...

Zawidów (Dolnośląskie, gm. Zawidów)

510 000 PLN (2 833 zł/m2)

6
-
180 m2
-
15225697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13214973 15225697 Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - segment w zabudowie szeregowej 4 budynków, a jego powierzchnia użytkowa (wg...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

682 500 PLN (7 500 zł/m2)

4
-
91 m2
-