• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Łomianki

Znalezionych ofert: 57

15869784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w centrum Łomianek 27409007 15869784 Dzień dobry,Miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Budynek może być użytkowany przez je...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (5 787 zł/m2)

9
4
380 m2
1996
15858584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem 10km od WAW 5 pok. blisko szkoł 27150904 15858584 BARDZO DZOBRZE UTRZYMANY DOM Z OGRODEM POD WARSZAWĄ - 5 POKOI - 8 MIN. PIECHOTĄ DO SZKOŁY - 2 MIN. DO PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO - JEZIORO - RZEKA - ŚCIEŻKI ROWEROWE.Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka w miejscowości ...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 945 zł/m2)

5
1
217 m2
2011
15895901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962847 15895901 Na sprzedaż segment o pow. 155 m² w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m².Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem i ogrodemRozkład pomieszczeń1) Podpiwniczenie:- kotłownia- suszarnia- pomieszczenie g...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 085 000 PLN (6 986 zł/m2)

4
1
155.3 m2
1988
15895477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27961990 15895477 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejNa powierzchnię domu składają się:* parter i piętro o powierzchni u...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

995 000 PLN (7 862 zł/m2)

5
2
126.56 m2
2025
15883858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680443 15883858 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy, Energooszczędny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym możliwym standardzie o powierzchni 206.78 m2 z pięknym i zadbanym ogrodem o powierzchni 438 m2 położony na kameralnym osiedlu w Dąb...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 590 000 PLN (12 525 zł/m2)

4
-
206.78 m2
2024
15793323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment z ogrodem i garażem_2021_ Łomianki Kiełpin 26036327 15793323 Bez prowizji od Kupującego.Nowoczesny, funkcjonalny segment 118 m2 z garażem i ogrodem, wykończony w 2021r w Łomiankach Kiełpinie.Świetna lokalizacja łącząca spokój i bliskość natury z szybkim dostępem do infrastruktury miasta i stolicy. Malownicza, ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 260 000 PLN (10 678 zł/m2)

4
2
118 m2
2021
15830004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, stan surowy 26657969 15830004 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 220m2, na działce 3000 m2, Łomianki.Stan surowy otwarty, pokryty dachem, idealny dla rodziny.Cicha, zielona i spokojna okolica. W promieniu 10 min. pieszo liczne sklepy, 20 min. pieszo do szkoły po...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 864 zł/m2)

7
-
220 m2
2020
15469284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19258588 15469284 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCINieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 476 613 PLN (2 971 zł/m2)

8
-
497 m2
-
15896370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27977814 15896370 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona na granicy Warszawy. To propozycja dla osób poszukujących miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej, inwestorów planujących wynajem oraz przedsiębiorców chcących ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 950 000 PLN (3 250 zł/m2)

8
2
600 m2
1980
15808269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna 7-pokojowa rezydencja z ogrodem 26383918 15808269 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 503m2 z 2009 r., na działce 1500m2,  Łomianki Dąbrowa Leśna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny. Cicha i spokojna okolica, niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Blisko liczne sklepy, bary, re...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 450 000 PLN (4 871 zł/m2)

7
-
503 m2
2009
15462981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19120512 15462981 Nieruchomość w Dąbrowie Leśnej z budynkiem jednorodzinnym wolnostojącym do remontu. Bardzo ładna, częściowo zadrzewiona (starodrzew) działka o powierzchni około 1980m2. Budynek podpiwniczony, z 2 garażami w bryle i z poddaszem. Na działce jest tak...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 000 000 PLN (5 128 zł/m2)

5
2
390 m2
1995
15457248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy bliżniak - Dąbrowa Leśna 18996692 15457248 DOM W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI MOŻE BYĆ TWÓJ !Oferujemy do sprzedaży nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej położony w najlepszej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej, przy cichej i spokojnej uliczce, po sąsiedzku z Kampinoskim Parkiem N...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (8 393 zł/m2)

5
-
262 m2
2025