• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 18

15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15896116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969134 15896116 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Świdnicy!Dom położony w cichej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku.Na parterze domu znajduje się piękny przestronny salon z wyjściem na taras oraz do ogrodu, duża otwarta kuchnia wraz z pomie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 520 000 PLN (5 429 zł/m2)

5
4
280 m2
2007
15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15893595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915129 15893595 Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie.Na parterze znajduje się część dzienna, gdzie jest:- duży, świetnie doświetlony salon,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
150 m2
1974
15767520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25529357 15767520 Oferta 0 % prowizji od kupującego ! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duży otwarty salon z kuchnią, łazienka, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz wi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (8 663 zł/m2)

4
2
98 m2
2023
15766599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506468 15766599 INWESTYCJA, KTÓRA ZARABIADochód z wynajmu około 4 600 zł miesięcznie.Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta w Świdnica idealny pod inwestycję!Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania.Każde z mieszkań składa się z...

Świdnica (Okolice centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

520 000 PLN (3 714 zł/m2)

6
1
140 m2
1960
15896301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27976625 15896301 Połowa bliźniaka po generalnym remoncie na osiedlu domków w Świdnicy!Dom położony na działce o powierzchni 6,3 ara. Ponad 20 lat temu dom przeszedł generalny remont (wraz z przebudową nieruchomości)Na powierzchnię domu ok. 147 m2 domu składają się dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 429 000 PLN (9 721 zł/m2)

4
2
147 m2
2002
15846758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892980 15846758 Dom w samej Świdnicy - daje duże możliwości adaptacyjne! Cicha i spokojna okolica!Oferta tylko w Alfa Nieruchomości! Dach po remoncie - nowe pokrycie ! Dom wolnostojący, położony w spokojnej części Świdnicy, w cichej bocznej uliczce, w sąsiedztwie do...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 643 zł/m2)

5
2
140 m2
1980
15863711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27256529 15863711 Dom szeregowy na sprzedaż Osiedle Zawiszów, ŚwidnicaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na prestiżowym Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. To idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnego domu w świetnej lokalizacji w...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (5 613 zł/m2)

4
2
212 m2
2000
15535525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20729538 15535525 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI o feruje Państwu elegancki i przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 286 m² , usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 711 m² , w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Zaw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 650 000 PLN (5 769 zł/m2)

6
-
286 m2
1994
15888987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838288 15888987 Nowa obniżona cena!!! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu, w zabudowie szeregowej, na prestiżowym osiedlu w ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
-
124 m2
-
15539282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20809428 15539282 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m² , użytkowej 190 m 2 , położony na działce o powierzchni 666 m². Nieruchomość znajduje si...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 150 000 PLN (3 993 zł/m2)

5
-
288 m2
1980