• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Adamów-Wieś Gwiaździsta

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Gwiaździsta i Adamów-Wieś

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15896798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988599 15896798 Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, Zoo, Błonia, Kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do Centrum Krakowa dojazd 15 minut komunikacją miejską MPK...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 119 000 PLN (13 327 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15896809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27988592 15896809 Zapraszam do poznania domu w Bronowicach, funkcjonalny, duży potencjał i możliwości, zabudowa szeregowa, mały ogódek Dom jest w stanie do częściowego wykończenia, w zielonej okolicy z łatwym dojazdem do centrum, na kameralnym osie...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN (8 633 zł/m2)

5
-
150 m2
2016
15896808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988585 15896808 DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ POD MIECHOWEM, 30 KM OD KRAKOWA, OBOK STOK NARCIARSKI SŁAWICKI RAJ LOKALIZACJA: Miejscowość Pojałowice w gminie Miechów jest oddalona od Krakowa tylko 30 km. Do samego Miechowa jest 8 km. Dom otoczony polami...

Pojałowice (Małopolskie, gm. Miechów)

899 000 PLN (3 392 zł/m2)

6
-
265 m2
2016
15895250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sierzchów | dom parterowy 136,5m2 | działka 675m2 27961232 15895250 950 000 zł DOM PARTEROWY 136,5 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 675 M2 SIERZCHÓW I GM. GÓRA KALWARIABEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIKameralna inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy.Przedm...

Sierzchów (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

950 000 PLN (5 828 zł/m2)

4
2
163 m2
2025
15888576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27817191 15888576 KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kraków, tam zaczynają się Niepołomice. To właśnie tutaj w odległości 1,5 km od granicy Niepołomic na działce 1000 ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 899 000 PLN (12 493 zł/m2)

4
-
152 m2
2023
15857699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27130782 15857699 Wspaniały dom jednorodzinny zlokalizowany na pięknej działce w Łyczance obok Sieprawia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą ofertą: Duża ilość zieleni, taras czy altanka zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, uroczy d...

Łyczanka (Małopolskie, gm. Siepraw)

1 140 000 PLN (9 421 zł/m2)

3
1
121 m2
1997
15829885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26651947 15829885 Zakopane - Krzeptówki Pensjonat z widokiem na Giewont Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Zakopanem, w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji - na osiedlu Krzeptówki...

Zakopane (Krzeptówki) (Małopolskie, gm. Zakopane)

3 800 000 PLN (16 522 zł/m2)

6
-
230 m2
1977
15812899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26548471 15812899 KOMFORTOWY DOM NA WZGÓRZU, W CICHEJ OKOLICY LIBERTOWA - 4 SYPIALNIE, GARAŻ - DZIAŁKA 7,5 a LOKALIZACJA: Libertów to podkrakowska miejscowość położona na wniesieniu Pogórza Wielickiego, skąd rozpościerają się ...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

2 500 000 PLN (13 587 zł/m2)

5
-
184 m2
2010
15753196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25192251 15753196 Drewniany dom całoroczny z widokiem na Jezioro Mucharskie Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym natura spotyka się z komfortem. Oferujemy do sprzedaży drewniany dom położony w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji...

Łękawica (Małopolskie, gm. Stryszów)

1 500 000 PLN (24 194 zł/m2)

3
1
62 m2
2013
15713829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24447650 15713829 KLIMATYCZNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - CISZA I SPOKÓJ W PODKRAKOWSKICH BIBICACH LOKALIZACJA: Bibice to miejscowość zlokalizowana na północ od Krakowa w gminie Zielonki. Oddalona od granic miasta zaledwie 4 km. To stra...

Bibice (Małopolskie, gm. Zielonki)

1 250 000 PLN (11 364 zł/m2)

4
-
110 m2
2012
15703961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24254054 15703961 OFERTA SPRZEDAŻY - DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM W KRAKOWIE - SWOSZOWICE Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej i zielonej dzielnicy Swoszowice w Krakowie. Nieru...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (6 345 zł/m2)

8
-
394 m2
2004
15843699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26944131 15843699 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, Sławno, ul. Tuwima, 868.000, - PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m2, posadowiony na działce o numerze ewidenc...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

868 000 PLN (6 430 zł/m2)

8
1
135 m2
1992