• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Baniocha Willowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Willowa

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Baniocha

15667109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23591592 15667109 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący – Baniocha, ul. Puławska NOWA CENA !Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 170 m² (powierzchnia użytkowa 122,3 m²), położony w miejscowości Baniocha, przy ul. Pu...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 049 000 PLN (6 171 zł/m2)

5
2
170 m2
2012
13501146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 97630 13501146 Nieruchomość położona w miejsowości Baniocha przy trasie krajowej nr 79 w planie zagospodarowania tereny 12 U ( tereny usługowe , biura , handel usługi hotelarskie i gastronomiczne , motoryzacyjne , składy i magazyny z dopuszceniem 2 lokali mieszka...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

5
1
180 m2
-
15863340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe 4 pokoje 84 m2 ogród 259 m2 Baniocha 27243621 15863340 780 000 zł SPRZEDAŻ DOM 84,30 m2 BANIOCHA GMINA GÓRA KALWARIAOFERTA BEZ PODATKU PCC !!!NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!KOMPAKTOWE DOMKI POD WARSZAWĄ !!! KAMERALNE OSIEDLE !!!DOSTĘPNE LOKALE NR 1 i 2Zdjęcia gotowych domów przedstawiają uk...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

780 000 PLN (9 286 zł/m2)

4
2
84 m2
2027
15897435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28003316 15897435 Oferuję komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z 1981 roku o powierzchni ok. 240 m², położony w niewielkiej podwarszawskiej wsi Baniocha (powiat piaseczyński). Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodzie codziennego życia, a jej przemyślan...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 339 000 PLN (5 579 zł/m2)

7
3
240 m2
1981
15771125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25570471 15771125 Nieruchomość polożona w miejscowości Baniocha przy lesie i stawach , cicha spokojna okolica wokół zabudowa jednorodzinna wolnostojąca . Blsko szkoła , sklepy , koścół i inne niezbędne usługi. Do Piaseczna i Konstancina Jeziorny około 5 km , Warszaw...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 220 000 PLN (7 531 zł/m2)

6
2
162 m2
-