• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Bartków Sosnowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sosnowa i Bartków

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15879064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607586 15879064 Schludny dom na dużej działce ze stawem, położony w bliskim otoczeniu jezior i lasów. Idealny dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinecqiu28 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZ...

Grom (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

799 000 PLN (9 059 zł/m2)

3
1
88.2 m2
2007
15823546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26597820 15823546 Działka budowlana 1500 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według własnego projektu TOPAZ położona w Jonkowie ul. Leśna.Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wpływ na układ wnętrz oraz standard wykończenia domu.LOKALIZA...

Jonkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

360 000 PLN (2 420 zł/m2)

4
1
148.74 m2
2025
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15157091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11182830 15157091 W skrócie Dom wolnostojący z biurem + budynek magazynowy + miejsce na dodatkowe hale produkcyjnemagazyny działka 10300 m2 pierwszy budynek z biurem o pow. 448 m2, w tym 8 pokoi - 3 łazienki - wysoki standard wykończenia...

Sobiekursk (Mazowieckie, gm. Karczew)

2 670 000 PLN (5 494 zł/m2)

8
3
486 m2
-
15460085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19050143 15460085 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15894110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925532 15894110 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 299 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15808269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna 7-pokojowa rezydencja z ogrodem 26383918 15808269 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 503m2 z 2009 r., na działce 1500m2,  Łomianki Dąbrowa Leśna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny. Cicha i spokojna okolica, niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Blisko liczne sklepy, bary, re...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 450 000 PLN (4 871 zł/m2)

7
-
503 m2
2009
15801130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrony dom wolnostojący z basenem 26226850 15801130 Do sprzedania 1-piętrowy 7-pokojowy dom wolnostojący 290m2 z 2005 r., na działce 873m2, Ursynów Kabaty.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Znakomita lokalizacja, pobliska ulica Puławska zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

7
-
290 m2
2005
15734539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 24832157 15734539 Na sprzedaż 2 domy na jednej działce: 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 250 m2 oraz 2-piętrowy dom wolnostojący 90 m2 z 1980r., na działce 950 m2, Wawer Miedzeszyn. Do odświeżenia, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zap...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (7 029 zł/m2)

8
-
340 m2
-
15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15858690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27153566 15858690 Dom parterowy z antresolą w lesie, wykończony 93 m2 OjrzanówNa sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2025 roku, położony w zielonej, spokojnej części Ojrzanowa (gm. Żabia Wola). Nieruchomość usytuowana na dużej, zadrzewionej działce, zapewniającej ...

Ojrzanów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 390 000 PLN (13 900 zł/m2)

4
1
100 m2
2025
15876578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27541361 15876578 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

690 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
2
93 m2
2025