• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 31

15369891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16999420 15369891 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z rozległą ziemią o powierzchni aż 6,5 hektara, położone w malowniczej miejscowości Biała Wieś, gmina Biała Rawska, powiat Rawski, województwo Łódzkie. Szerokość działki ok. 83 m. To idealna propozycja dla osób ma...

Biała Wieś (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

799 000 PLN (12 zł/m2)

2
-
65000 m2
-
15802110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26256117 15802110 Segment z garażem 2 niezależne lokale Osiedle FrancuskaNa sprzedaż segment w zabudowie szeregowej, położony na Osiedlu Francuska w Biała Podlaska, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do obwodnicy miasta oraz planowanym połączeniem z...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

650 000 PLN (2 481 zł/m2)

4
1
262 m2
1997
15719051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24558570 15719051 Na sprzedaż: dom 400 m² + działka 585 m²ul. Sitnicka, Biała PodlaskaNa sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białej Podlaskiej. Idealna propozycja dla dużej rodziny lub jako inwestycja (np. pod...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (1 900 zł/m2)

2
1
200 m2
1991
15491466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19759752 15491466 Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację.Lokalizacja domu jest idealna dla osób szukających miejsc do prowadzenia inwestycji, jednocześnie zachowując spokój i prywatność.Nie można pominąć faktu, że dom przeszedł gruntowną modernizację - zo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

695 000 PLN (7 020 zł/m2)

4
1
99 m2
2000
15459175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19023170 15459175 Domek rekreacyjny, w otoczeniu lasu w pobliżu rzeki. Domek mieści się na terenie Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w gminie Sulejów,. W sąsiedztwie zabudowa rekreacyjna. Domek zlokalizowany w otoczeniu pięknych drzew i bardzo blisko rzeki Pilicy, ...

Biała (Łódzkie, gm. Sulejów)

120 000 PLN (3 636 zł/m2)

2
1
33 m2
1988
15885426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27730849 15885426 Oferujemy Państwu nowoczesny, wolnostojący dom położony w spokojnej i urokliwej okolicy przedmieść Białej Podlaskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz szybki dostęp do miejskich udogodnień. Dom znajduje się zaledwie ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 000 060 PLN (6 250 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15786416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26563230 15786416 To nie jest zwykły dom, to prywatna, bezpieczna przystań dla Twojej rodziny i przemyślana inwestycja w przyszłość! Oferujemy wyjątkową posiadłość – komfortową willę o powierzchni 307.6 m² na oszałamiającej działce o łącznej powierzchni 25100 m² (2,5 ...

Stara Biała (Mazowieckie, gm. Stara Biała)

2 400 000 PLN (7 802 zł/m2)

7
2
307.6 m2
2005
15663195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23513141 15663195 Wolnostojący dom na działce 700 m2 w Białej Górze nad Pilicą koło Warki. Piętrowy budynek całkowicie podpiwniczony ze strychem.Na parterze salon z wyjściem na duży taras, kuchnia z jadalnią, przedpokój i WC.Na piętrze trzy sypialnie i łazienka. W piw...

Biała Góra (Mazowieckie, gm. Stromiec)

449 900 PLN (2 307 zł/m2)

4
1
195 m2
2006
15847568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z piękną działką 26921259 15847568 „Nieruchomości Apartament”Ewelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693Nowoczesny dom w Białej, osiedle KołłątajaNa sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 140 m², położony na działce o powierzchni 1202 m2 w miejscowości Biała, os. Kołłątaja,...

Biała (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

890 000 PLN (6 357 zł/m2)

5
2
140 m2
2009
15789610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25945400 15789610 Nowoczesny dom 120,64m2– Osiedle Francuska, Biała Podlaska Energooszczędny, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120,64 m2, położony na cenionym, spokojnym i rodzinnym osiedlu Fran...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

899 000 PLN (7 452 zł/m2)

4
1
120.64 m2
2018
15782340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25841067 15782340 Dom, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes!Marzysz o miejscu, w którym Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się spokojem, a Ty zrealizujesz swoje zawodowe plany bez wychodzenia z domu?Odkryj dom, który łączy spokój życia ro...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 540 000 PLN (8 556 zł/m2)

5
2
180 m2
2001
13820538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100309 13820538 Na sprzedaż zadbany, przestronny dom o powierzchni 208m 2 . Nieruchomość zlokalizowana w Białej Piskiej - ul. Konopnickiej . Budynek położony jest na osiedlu podobnych zabudowań. Układ domu przedstawia się następująco: Parter (69m 2 ) ...

Biała Piska (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biała Piska)

900 000 PLN (4 327 zł/m2)

4
2
208 m2
-