• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Białe Błota Centralna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Centralna

Znaleźliśmy 53 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Błota Białe

15588984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21949054 15588984 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej ok. 180m2 z domkiem gospodarczym w doskonałej lokalizacji Łochowa . Oferta idealna dla rodziny z dziećmi. Nieruchomość położona jest na...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Aleksandrów Kujawski)

860 000 PLN (4 778 zł/m2)

5
2
180 m2
1980
15884740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27710332 15884740 Na sprzedaż komfortowy dom w Białych Błotach - świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - w samych Białych Błotach, w pobliżu szkoły oraz pełnej infrastruktury...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2009
15879337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27612968 15879337 Na sprzedaż dwa budynki o łącznej powierzchni około 300 m2 zlokalizowane na 4594 metrowej działce znajdującej się w bardzo spokojnej okolicy Kruszyna Krajeńskiego, gmina Białe Błota. Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 184 m2...

Kruszyn Krajeński (Białe błota) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 249 000 PLN (6 788 zł/m2)

5
-
184 m2
-
15847412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA. 26912886 15847412 REZERWACJA.Przestrzeń, Standard oraz Lokalizacja to elementy wyróżniające tę nieruchomość.Nowa oferta nowoczesnego domu oddanego do użytku w 2020r, a w ostatnim czasie:położono nowe okładziny podłogowe w dużym pokoju dziennym (2024)zamontowano nową s...

Zielonka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

6
3
270 m2
2020
15877682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oryginalny dom w bajkowej scenerii. 27576185 15877682 Bajkowy, drewniany dom w Przyłękach - wyjątkowy klimat, cisza i bliskość naturyNa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o niepowtarzalnym charakterze, położony w malowniczej i spokojnej części Przyłęk (gmina Białe Błota). To idealna propozycja dla osó...

Przyłęki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

829 000 PLN (9 011 zł/m2)

5
2
92 m2
2007
15830297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26668954 15830297 Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Dom do zamieszkania. Dom znajduje się na działce o powierzchni 670 m2 , co stanowi idealną przestrzeń dla osób poszuku...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 300 000 PLN (9 420 zł/m2)

3
-
138 m2
-
15891333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27895003 15891333 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2 z działką ok 250m, położony w cichym i spokojnym miejscu w Murowańcu Na pow...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

669 000 PLN (6 082 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15830417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26673432 15830417 NOWA OFERTA. Na sprzedaż przestronny dom w miejscowości Ciele Białe Błota pod inwestycję. Powierzchnia domu 400 m2, z ogródkiem działka :1800 m2 Na parterze znajduje się: -6 pokoi -3 łazienki + WC -2 kuchnie Na piętrze : - 6 pokoi...

Ciele (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

2 000 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15576420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wymarzony dom stan deweloperski - Łochowo! 21680751 15576420 !! DOM W CENIE MIESZKANIA - NOWOCZESNE OSIEDLE Z PRYWATNYM PARKIEM !!!! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak PCC !!ATUTY:-dogodna lokalizacja - 12 km do centrum Bydgoszczy!-położenie przy S5, 2,5km do zjazdu!-nowoczesne, zamknięte osiedle dom...

Łochowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

710 000 PLN (6 068 zł/m2)

4
1
117 m2
2024
15574350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Łochowa -ogródek, wykończone, BEZ PROWIZJI 21625764 15574350 Oferta zewnętrznego biura sprzedaży.Klient nie płaci prowizji oraz podatku PCC!Prezentuję ofertę sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej.Kompleks będzie składał sie z 72 lokali mieszkalnych, teren zamknięty z placem zabaw, miejscem do wspólnego sąsie...

Łochowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

899 000 PLN (9 173 zł/m2)

4
2
98 m2
2024
15831470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom przy lesie – Lisi Ogon 26695522 15831470 Parterowy dom z ogrodem - Lisi Ogon 89,22m² działka 1085 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w cichej i spokojnej okolicy w Lisim Ogonie, zaledwie kilka minut od Bydgoszczy.Nieruchomość zachwyca doskonałym stanem technicznym oraz nieszablonową, au...

Lisi Ogon (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 200 000 PLN (13 483 zł/m2)

4
1
89 m2
2023
15236829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PIĘKNY DOM Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWO-HANDLOWĄ CIELE 13509125 15236829 UWAGA ! NOWA CENA !Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny dom (400m2) ze skrzydłem dobudowanym do nieruchomości, o powierzchni  150m2, na działalność gospodarczą.Budynek położony na działce o powierzchni 1.648 m2 z zagospodarowanym ogrode...

Ciele (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 990 000 PLN (3 618 zł/m2)

12
2
550 m2
2012