• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Białogóra Jałowcowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jałowcowa i Białogóra

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15871006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27451923 15871006 Borki lub Wille Borki dzielnica willowa położona pomiędzy Podkową Leśną a drogą wojewódzką 719, administracyjne należąca do Brwinowa.Do sprzedania przepiękna nieruchomość, a mianowicie dom wolnostojący o powierzchni 233,8m2 na działce o powierzchni ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

7
3
233 m2
1982
15844361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833213 15844361 Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów prądu, a dodatkowo pozwala na prowadzenie biznesu tuż obok domu?Na sprzedaż mamy  wyjątkową posiadłość o powierzchni działki 1732 m², położoną w malowniczej i cichej miejscowości Nowa Róża (zaledwie 6...

Róża (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
1
160 m2
2011
15805854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26318339 15805854 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Dom w podwarszawskich Ładach, tylko 5 min od Ursynowa, świetna lokalizacja, mocno rozwijająca się okolica nowych domów.Prezentowany dom o powierzchni 171m2 posadowiony na działce o powierzchni 600m2 jest skrajnym budynkiem ...

Łady (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 720 000 PLN (10 058 zł/m2)

4
3
171 m2
2025
15695926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109281 15695926 Przestronny, zadbany dom gotowy do wprowadzenia, w wyjątkowej lokalizacji Łódź, ul. Pomorska (Mileszki). Czy marzysz o dużej, funkcjonalnej przestrzeni w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z błyskawicznym dojazdem do centrum Łodzi?Ten dom to i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 199 zł/m2)

10
3
547 m2
1989
15604853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22296015 15604853 Działka z budynkiem mieszkalnym w otulinie lasu – wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w Redzie Ciechocinie.Podstawowe informacje:- Powierzchnia działki: 876 m²- Powierzchnia użytkowa budynku: około 60 m²- Ogrzewanie: piec na pelet- Moż...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

849 000 PLN (13 062 zł/m2)

4
1
65 m2
1979
13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955
15852616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037110 15852616 Na sprzedaż unikalna nieruchomość - przestronny, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony na atrakcyjnej, ogrodzonej działce o powierzchni 1043 m w malowniczej miejscowości Pniowe, gmina Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla ...

Pniowe (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

770 000 PLN (3 008 zł/m2)

4
-
256 m2
2025
15829206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26624756 15829206 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 90 m2 znajdujący się w centrum Mszczonowa powiat Żyrardowski. Dom posadowiony na działce o powierzchni około 900 m2- wymiary działki około 26x35x19x37 m. Budynek zbudowany w 1999 roku z pus...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

720 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
90 m2
1999
15889649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856596 15889649 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM ZE STAWEM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej  220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej i zielonej części Zawiercia. Dom w doskonałym stanie technicznym położony...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

1 880 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
1
402 m2
1990
15879500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27613861 15879500 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, Bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE STAN DEWELOPERSKI PROWIZJA 0% Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie blizniaczej położone w sp...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 674 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-