• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Bogucin Jaśminowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jaśminowa

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Bogucin

15787218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25921156 15787218 Na sprzedaż wolnostojący, zadbany dom o powierzchni użytkowej 233 m² (294 m² po podłogach), położony na pięknej, dużej działce o powierzchni 1299 m². Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w miejscowości Bogucin, oferując idealne połączenie spokoju, ...

Bogucin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Fabianki)

719 000 PLN (2 446 zł/m2)

7
2
294 m2
2004
15711249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący dom | działka 800m2 | Bogucin 24395907 15711249 Dom wolnostojący z dużym ogrodem Bogucin przy granicy z PoznaniemNa sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 138 m², położony w spokojnej i zielonej części Bogucina - zaledwie 100 metrów od granicy lasu i tuż przy granicy z Poznaniem.  Powierzchnia d...

Bogucin, Wiśniowa

750 000 PLN (5 435 zł/m2)

6
2
138 m2
1974
15881207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27625316 15881207 Dom Jednorodzinny w Bogucinie gm. Fabianki Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 117,70 m² plus 21,5 m ² garaż , zlokalizowany w Bogucinie gm. Fabi...

Bogucin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Fabianki)

949 000 PLN (4 745 zł/m2)

4
2
200 m2
2012
15878178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590273 15878178 Sprzedamy wygodny dom dla dużej rodziny z możliwością podziału na 2 mieszkania..Na pierwszej kondygnacji:salon z aneksem kuchennym, kominkiem, bilardem i wyjściem na ogródpokójłazienkagaraż na 2 samochody w bryle budynku z wjazdem od frontu, ok. 40 m...

Bogucin (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 499 000 PLN (6 194 zł/m2)

6
2
242 m2
1995
15837040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26725142 15837040 Przedstawiam wyjątkowy dom wolnostojący o nowoczesnej architekturze typu modern barn house, zaprojektowany przez renomowaną pracownię AKJ Architekt. Idealny balans designu, funkcjonalności i wysokich parametrów technicznych.KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z 2% PO...

Bogucin (Lubelskie, gm. Garbów)

1 370 000 PLN (6 749 zł/m2)

5
3
203 m2
2025