• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Brzezia Łąka Łąkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łąkowa

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łąka Brzezia

14818211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 209329 14818211 Nowoczesny bliźniak w otoczeniu zieleni położony pod lasem na dużej działce około 600 mkw. Dom znajduje się około 12 km od Wrocławia w okolicach Brzezia Łąka, Oleśnica. Budynek budowany z gazobetonu. W otoczeniu posesji bardzo dużo zieleni, dom położ...

Brzezia Łąka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

730 000 PLN (5 615 zł/m2)

5
2
130 m2
2022
15877622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
gotowy, wysoki standard, bez PCC 27574809 15877622 Oferta bez prowizji i PCC!!!!  GOTOWY z pozwoleniem na użytkowanie!Brzezia Łaka, dojazd wykonany drogą gminną !!!Wśród nowych domów mieszkalnych , cisza , spokój , piękne miejsce !!!!Blisko szkoły , kilkaset metrów !!Niedaleko żabka, supermarkety !!!...

Brzezia Łąka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

798 000 PLN (7 824 zł/m2)

4
2
102 m2
2026
15858737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27153826 15858737 Opiekun Oferty:Barbara BoberTel: 602 101 602Nowoczesny dom wolnostojący Brzezia ŁąkaPiękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 150 m2 (w tym garaż).Powierzchnia działki ok. 1500 m2Atuty:- ogrzewanie podłogowe oraz rynnowe na parterze- możliwość po...

Brzezia Łąka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 389 000 PLN (9 260 zł/m2)

5
2
150 m2
2009