• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Ciemno

Znalezionych ofert: 2

15897611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom, otoczony drzewami, nad J.Kamieniczno 28007657 15897611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż urokliwy domek usytuowany na zadrzewionej działce w pobliżu Jeziora Kamieniczno. To miejsce, które zapewni Ci ciszę i ...

Ciemno (Pomorskie, gm. Tuchomie)

620 000 PLN (9 538 zł/m2)

3
1
65 m2
2018
15246318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z rozpoczętą budową domu w Ciemnie 13719652 15246318 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Marzy Ci się własny kąt w zacisznym miejscu, gdzie możesz wypocząć po ciężkim dniu? Miejsce, które będzie stanowić Twoją bezpieczn...

Ciemno (Pomorskie, gm. Tuchomie)

450 000 PLN (1 731 zł/m2)

3
2
260 m2
2021