• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Czarna

Znalezionych ofert: 13

15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15838508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 26733197 15838508 Mam przyjemność zaprezentować Państwu domki całoroczne w miejscowości Czarna Górna, gmina Czarna powiat Bieszczadzki. Nieruchomość z całą pewnością zauroczy każdego swoimi niesamowitymi atutami a wszystko za sprawą wyjątkowego położenia oraz niepowta...

Czarna Górna (Podkarpackie, gm. Czarna)

999 000 PLN (8 256 zł/m2)

3
-
121 m2
2016
15823711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671145 15823711 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta na wyłączność!Przestronny i bardzo oryginalny dom położony na dużej działce o powierzchni 4075 m² z prywatnym stawem.Dom wybudowany wg indywidualnego projektu jest idealnie wpasowany w otoczenie-z wy...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

990 000 PLN (5 562 zł/m2)

7
2
178 m2
1996
15860223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181275 15860223 Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turystycznym, widok na całe pasmo Tatr. Lokalizacja pozwala na swobodne korzy...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 999 000 PLN (4 782 zł/m2)

12
-
418 m2
2017
15823331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617825 15823331 Szukasz większej i komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny w pięknej okolicy? Prezentujemy Ci zatem funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący z 2022 r. w miejscowości Czarna Wieś Kościelna, Gmina Czarna Białostocka. W otoczeniu jest dużo zieleni...

Czarna Wieś Kościelna (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

1 159 000 PLN (5 687 zł/m2)

4
1
203.8 m2
2022
15476662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420311 15476662 OFERTA NIEDROGIEGO DOMU PIĘTROWEGO DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI W MIEJSCOWOŚCI CZARNA SĘDZISZOWSKA.Proponujemy Państwu do sprzedania solidnie zbudowany dom piętrowy z pustaka ceramicznego w miejscowości Czarna Sędziszowska, gmina Sędzis...

Czarna Sędziszowska (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

280 000 PLN (1 647 zł/m2)

5
1
170 m2
1993
15085460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9286142 15085460 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybki dojazd do Szczecina 10 km. Dom leży na działce o pow. 1450 m2, dom m...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 999 PLN (4 630 zł/m2)

6
2
216 m2
2007
15506981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20090337 15506981 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybki dojazd do Szczecina 10 km. Dom leży na działce o pow. 1450 m2, dom m...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 999 PLN (4 630 zł/m2)

6
2
216 m2
2007
15509342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny, funkcjonalny dom w sercu Borów Tucholskich 20126210 15509342 Luksusowy, uroczy dom i pięknie zagospodarowana działka przy lesie to unikalna oferta dla wysmakowanego i wymagającego klienta. Idealne miejsce do ucieczki przed ciągłą pogonią i pędzącym rytmem współczesnego świata. Wymarzone miejsce odpoczynku, rel...

Czarna Woda (Pomorskie, gm. Czarna Woda)

995 000 PLN (6 546 zł/m2)

4
1
152 m2
2016
15868154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27366878 15868154 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 1998 roku, położony w samym sercu Czarnej Góry – jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych na Podhalu.To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomośc...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 790 000 PLN (5 967 zł/m2)

7
-
300 m2
1998
15793388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom z ogrodem nad rzeką- Czarna Woda 26037659 15793388 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 159 m², położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 2500...

Czarna Woda (Pomorskie, gm. Czarna Woda)

929 000 PLN (5 843 zł/m2)

4
2
159 m2
2005
15863087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie/dom, własna działka- Czarna Dąbrówka 27238345 15863087 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dommieszkanie o powierzchni 98,93 m2 położony w Czarnej Dąbrówce.AtutyDuże niezależne mieszkanie z osobną działką i wjazdem,Bardzo...

Czarna Dąbrówka (Pomorskie, gm. Czarna Dąbrówka)

330 000 PLN (1 833 zł/m2)

3
1
180 m2
1990