• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Dąbie Kościelna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kościelna

Znaleźliśmy 19 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dąbie

15895045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27956444 15895045 DOM WOLNOSTOJĄCY 180 m² DUŻA DZIAŁKA 7261 m² PSARY DĄBIE PODDASZE UŻYTKOWE Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 180 m², położony na dużej działce o powierzchni 7261 m² w spokoj...

Dąbie (Śląskie, gm. Psary)

499 000 PLN (2 772 zł/m2)

6
-
180 m2
1960
15883335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674885 15883335 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 460m2, położony w Dąbiu, w jednej z najbardziej spokojnej i zielonej jego części, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (4 326 zł/m2)

9
2
460 m2
1991
15558953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21266002 15558953 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż dom położony w świetnej lokalizacji, blisko szkoły, komunikacji miejskiej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, do wykończenia. Na parterze: salon - 31m2,kuchnia - 5,7m2łazienka - 5,6m2w...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (7 089 zł/m2)

4
2
140.92 m2
2024
15822019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580602 15822019 Gospodarstwo rolne składające się z 6 działek o łącznej powierzchni 5,92 ha w Gaju gm. Dąbie na sprzedaż. Działka o pow. 2,60 ha zabudowana jest domem parterowym o pow. 58,35 m 2 w którym są 4 pomieszczenia. Domek posiada aktualny projekt ro...

Gaj (Wielkopolskie, gm. Dąbie)

295 000 PLN (5 086 zł/m2)

11
-
58 m2
-
15472984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19350772 15472984 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący z potencjałem po dużym remoncie w dzielnicy Szczecin Dąbie. Zaciszne miejsce, blisko komunikacja, sklepy, szkoły, PKP, sprawny dojazd do autostrady. Posiada trzy wejścia (dwa aktywne), trzy łazienki, dwie kuchnie...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (9 758 zł/m2)

6
1
102.38 m2
1930
15147391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 10987858 15147391 Na sprzedaż dom atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), 3-kondygnacyjny, warsztatowo -mieszkalny, wybudowany pod koniec lat 80-tych, zlokalizowany w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Dom w standardzie do remontu, adaptacji, obiekt idealnie ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (3 643 zł/m2)

5
2
246.8 m2
1988
15883173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673592 15883173 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Dąbiu idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Duży i wygodny dom stworzony dla rodziny z dziećmi pragnącej mieszkać w mieście lub do prowadzenia działalności gospodarczej o wielu p...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (6 524 zł/m2)

6
2
243.7 m2
2007
15791928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26002043 15791928 Chciałbyś mieć dom wśród pól i lasów ale blisko infrastruktury?Zaprojektuj swój dom i zamieszkaj w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, zapewniającej komfort, prywatność oraz szybki dostęp do niezbędnej infrastruktury. Nieruchomość dostępna od ...

Dąbie (Śląskie, gm. Psary)

280 000 PLN (5 600 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15868745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27390114 15868745 IDEALNY DOM DLA DWÓCH RODZIN - DĄBIE, UL. PRUSA Szukasz przestronnego domu, w którym komfortowo zamieszkają dwa pokolenia? A może potrzebujesz dużej przestrzeni z możliwością wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań? Ta oferta przy ul. Bolesława...

Dąbie (Wielkopolskie, gm. Dąbie)

340 000 PLN (2 000 zł/m2)

11
-
170 m2
1985
15883280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674831 15883280 Na sprzedaż jest dom jednorodzinny w Szczecinie, w dzielnicy Dąbie, który został zbudowany w latach 80. Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących przestronnego mieszkania, gotowego do zamieszkania lub prowadzenia działalności związanej z wynajm...

Szczecin (Dąbie), Rumuńska

1 050 000 PLN (5 250 zł/m2)

9
2
200 m2
1980
15891393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27896618 15891393 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej-typowego projektu z lat 70-tych tzw. kostka, położony na działce o powierzchni 477 m2.Dom zbudowany w 1978 roku, budowany dla siebie, z dobrej jakości materiałów ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (6 064 zł/m2)

4
2
140 m2
1978
15866494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320773 15866494 Atrakcyjna oferta – Nieruchomość idealna dla osób prowadzących działalność w domu lub dwóch rodzin!Przedstawiamy na sprzedaż przestronną nieruchomość składającą się z dwóch niezależnych części, każda o powierzchni 123 m2, z osobnymi systemami grzewcz...

Częstochowa (Dąbie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 090 000 PLN (3 344 zł/m2)

11
-
326 m2
2001