• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Dębnica Kaszubska Jabłoniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jabłoniowa

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Kaszubska Dębnica

15884050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27694056 15884050 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 162 m 2 . Nieruchomość położona w malowniczej Dębnicy Kaszubskiej - w bardzo spokojnej i cichej częśc...

Dębnica Kaszubska (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

1 299 000 PLN (8 019 zł/m2)

5
-
162 m2
-
15889088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w Dębnicy Kaszubskiej/140m²/1900m² 27844653 15889088 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących nowoczesną architekturę, przestrzeń i komfort życia. Dom położony w Dębnicy Kaszubskie...

Dębnica Kaszubska (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

825 000 PLN (4 583 zł/m2)

4
2
180 m2
2025
15665007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom z potencjałem w centrum 23566543 15665007 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż dom o powierzchni 164 m², położony w samym sercu Dębnicy Kaszubskiej. Atuty:Duża powierzchnia użytkowa Potencjał do pr...

Dębnica Kaszubska (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

310 000 PLN (1 890 zł/m2)

5
1
164 m2
1950
14885179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom gotowy do zamieszkania 3998642 14885179 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Pięknie położony dom jednorodzinny - Dębnica Kaszubska (pod Słupskiem).ATUTY: Wysoka jakość wykończenia,Świetna lokalizacja- 15 min do centrum Słupska,Działka położona na...

Dębnica Kaszubska (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

1 250 000 PLN (7 353 zł/m2)

5
2
170 m2
2017
14994091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bardzo atrakcyjny dom z działającą stajnią 6293386 14994091 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.BARDZO ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ - RANCZO W DOLINIE.Mamy do zaoferowania Państwu super ofertę - gospodarstwo rolne zaadaptowane pod działającą  całoroczną agroturystykę z m...

Dębnica Kaszubska (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

1 980 000 PLN (2 475 zł/m2)

12
5
800 m2
1980