• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Długosiodło Spokojna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Spokojna

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Długosiodło

15895639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962056 15895639 Wyjątkowe siedlisko z dostępem do rzeki – natura, prywatność i ogromny potencjał inwestycyjnySą miejsca, które po prostu spełniają określone potrzeby… i są też takie, które budzą emocje od pierwszego momentu. Ta nieruchomość należy właśnie do tej dru...

Długosiodło (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

828 999 PLN (16 580 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15382620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko 4,83 Ha, Dom wolnostojący i 5 bud. Gosp. 17310316 15382620 Do sprzedaży siedlisko o łącznej powierzchni 4,83 ha z domem wolnostojącym gotowym do zamieszkania razem z dużą ilością budynków gospodarczych Dom wolnostojący murowany wybudowany w latach 70 o powierzchni zabudowy 115 m2 w skład, którego wchodzą 3 p...

Augustowo (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

950 000 PLN (9 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1973
15505508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20052037 15505508 Drewniany dom z klimatem, dający spore możliwości zagospodarowania dodatkowej powierzchni, głównie na poddaszu użytkowym, choć nie tylko. Parter domu to bardzo duży wiatrołap z oknami (miejsce do ciekawej aranżacji), z którego jest wejście do kuchni ...

Długosiodło (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

499 000 PLN (2 376 zł/m2)

7
1
210 m2
1950
15764104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25439317 15764104 Jeśli marzysz o nowoczesnym domu w otoczeniu natury, ta oferta jest dla Ciebie idealna. Skontaktuj się z nami, by umówić się na prezentację i odkryć wszystkie zalety tej wyjątkowej nieruchomości.Dom oferuje nowoczesne rozwiązania, w tym ogrzewanie ga...

Blochy (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

879 000 PLN (7 848 zł/m2)

4
1
112 m2
2024
15888800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha 27826569 15888800 Klimatyczne siedlisko z duszą - drewniany dom po rekonstrukcji na dużej działce przy lesieTo miejsce dla osób szukających domu z charakterem — z dala od miejskiego pośpiechu, w otoczeniu natury, gdzie drewno, przestrzeń i cisza tworzą wyjątkowy klima...

Dębienica (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

1 400 000 PLN (4 965 zł/m2)

5
1
282 m2
2013