• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Głowienka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głowienka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856596 15889649 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM ZE STAWEM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej i zielonej części Zawiercia. Dom w doskonałym stanie technicznym położony...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

1 880 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
1
402 m2
1990
15888969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27835577 15888969 Szukasz dużego domu dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta łączy przestrzeń, atrakcyjną lokalizację i solidne podstawy techniczne.Dom położony jest w świetnie skomunikowanej części Radomia blisko centrum miasta, a jedno...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

850 000 PLN (4 028 zł/m2)

6
2
211 m2
1980
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

6
2
220 m2
1991
15888428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814054 15888428 Na sprzedaż dom o powierzchni 174,4 m² położony na dużej działce 958 m² w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą Bobrowcu!To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i domu z potencjałem do stworzenia własnego, ...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 258 000 PLN (7 230 zł/m2)

4
2
174 m2
1994
15885050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716118 15885050 Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy (tzw. bliźniak ) w jakości PREMIUM oraz w technologii TERMO a przy tym w atrakcyjnej cenie w Działdowie przy ul. 11Listopada .idealnie skomunikowany oddalony zaledwie 1,8 km od Rynku Starego Miasta  oraz Zam...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

649 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15882063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656130 15882063 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM 69 ARÓW PRZESTRZENI, DOM I ZABUDOWANIA GOSPODARCZE CHOROMANY, GM. TROSZYNZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży klimatycznej nieruchomości położonej w miejscowości Choromany, w dynamicznie rozwijającej si...

Choromany (Mazowieckie, gm. Troszyn)

599 000 PLN (5 990 zł/m2)

4
1
100 m2
1971
15878942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602831 15878942 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m² położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje wiele możliwości wykorzystania - zarówno do zamieszkania, jak i jako ...

Olszyna (Dolnośląskie, gm. Olszyna)

420 000 PLN (1 927 zł/m2)

8
3
218 m2
1970
15869883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27411252 15869883 Dom 120 m2 z potencjałem adaptacji. Działka 3000 m2.WęgrzynowoNa sprzedaż solidny dom jednorodzinny w miejscowości Węgrzynowo (powiat makowski). Nieruchomość przeszła rozbudowę i modernizację, wykonano nową elewację, dach oraz zadbano o nowoczesne in...

Węgrzynowo (Mazowieckie, gm. Płoniawy-Bramura)

695 000 PLN (5 792 zł/m2)

4
1
120 m2
1980
15857722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27132561 15857722 Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118 m² z garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość położona jest w spokojnej i kameralnej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość ...

Maków (Mazowieckie, gm. Skaryszew)

550 000 PLN (3 929 zł/m2)

4
1
140 m2
2026
15772241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25605698 15772241 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym domu, ale cenisz sobie miejski styl życia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie. Dom przy samym parku Lewityn, oddalony tylko kilka minut od Centr...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 200 000 PLN (5 195 zł/m2)

6
2
231 m2
2006
15851775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27019495 15851775 Połowa bliźniaka w Stramnicy - 146m2 z dużą działką 1000m2 i podwójnym garażem. Szukasz domu, który połączy ciszę wsi z wygodnym dostępem do miasta? To połowa bliźniaka w Stramnicy ( zaledwie 5km od Kołobrzegu, 6km od morza) po...

Stramnica (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 450 000 PLN (7 398 zł/m2)

4
1
196 m2
2024
15822173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633176 15822173 NAJLEPSZY NOWOCZESNY DOM NA LOKALNYM RYNKU!Sprzedam nowoczesny i energooszczędny dom położony w spokojnej dzielnicy Myszkowa.Dom z roku 2020r. o powierzchni 100m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 700m2. Dom wybudowany w nowoczesnej,...

Myszków (Śląskie, gm. Myszków)

1 350 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
100 m2
2020