• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 99

14476656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 domu na sprzedaż w Gdyni w Orłowie 129824 14476656 Inwestycyjna część domu na sprzedaż o pow.całkowitej 328,16m2 277,8m2 użytkowej w Gdyni w Orłowie.34 domu z dodatkowym domkiem o pow.34,9m2 na wspólnej działce o pow.825m2.Dom składa się z 5-ciu kondygnacji.Piwnica (50,36m2) - w skład której wchodzą...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 400 000 PLN (13 415 zł/m2)

12
4
328 m2
1991
13141601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w pierwszej linii zabudowy od morza! 3755185 13141601 Dom do własnej aranżacji w znakomitej lokalizacji Gdyni na Kamiennej Górze.Dom znajduję się nad samym morzem.Jest wykreślony z rejestru zabytków.Powierzchnia domu 351m2, działka 982m2.Dom składa się z trzech kondygnacji : piwnica, parter, piętro.Piwn...

Gdynia (Kamienna góra) (Pomorskie, gm. Gdynia)

9 500 000 PLN (27 066 zł/m2)

7
1
351 m2
1996
15856554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom wolnostojący w otulinie lasu 80m2 27092739 15856554 Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 80 m², położony na działce o powierzchni 333 m². Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodnym codziennym użytkowaniu.W domu znajdują się trzy sypialnie, łazienka  wraz z duza osobną kuchnia od ...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

759 000 PLN (8 929 zł/m2)

3
-
85 m2
-
15845999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26873391 15845999 Na sprzedaż dom wielorodzinny w Gdyni Orłowie przy ul. Jesionowej. Cena 4 490 000 zł, co daje około 10 022 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448 m², liczba pokoi 24, typ zabudowy - kamienica w zabudowie bliźniaczej, rok bud...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 490 000 PLN (10 022 zł/m2)

12
-
448 m2
-
15807665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dla 2 rodzin lub pod inwestycję 26376503 15807665 DOM DLA DWÓCH RODZIN LUB POD INWESTYCJĘ W IDEALNEJ LOKALIZACJILOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w prestiżowej dzielnicy Gdyni- w Redłowie. To świetna lokalizacja dla osób ceniących aktywny tryb życia - w pobliżu znajdują się liczne leśne ścieżki...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 690 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
3
177 m2
1979
15849631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Gdyni, Chwarzno-Wiczlino 26976415 15849631 5 pokoi południowy ogród garaż fotowoltaika 5,85 KW cisza i zieleńLOKALIZACJA:Dom położony jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Chwarzno-Wiczlino, w spokojnej, kameralnej części osiedla, na końcu ślepej uliczki. Brak ruchu samoc...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 000 PLN (9 086 zł/m2)

5
2
220 m2
2005
15394788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17582217 15394788 LOKALIZACJA: Dzielnica Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana to pożądana, urokliwa i spokojna okolica, choć jednocześnie ulokowana jest w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury i biznesowego serca miasta. To także jedna z najstarszych części Gdyni, ...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 995 000 PLN (23 786 zł/m2)

4
2
210 m2
-
15707166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24315348 15707166 Na sprzedaż dom z pokojami na wynajem w Gdyni Chwarznie przy ul. Chwarznieńskiej - 500m od obwodnicy Trójmiasta, 5km od gdyńskiego Śródmieścia.Budynek położony na cichym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu lasów Trójmiejskiego Parku K...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 550 000 PLN (4 429 zł/m2)

9
10
350 m2
1970
15305795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szereg z ogrodem gotowy do wprowadzenia 15324493 15305795 SZUKASZ DOMU Z OGRODEM DLA SWOJEJ RODZINY? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO U NAS!!!DOM:Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej mieszczący się w Gdyni-Dąbrowie.Budynek o powierzchni około 180m2(powierzchnia użytko...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 299 000 PLN (5 196 zł/m2)

6
-
250 m2
1990
15675434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowy dom w Orłowie, modernistyczna perełka ! 23752472 15675434 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Willa  z dużym ogrodem, oryginalny projekt w stylu gdyńskiego modernizmu. ATUTY:doskonała lokalizacja, odległość do plaży to 1000 m, tyle samo do lasu500 m SKM Gdynia Orł...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 690 000 PLN (23 063 zł/m2)

7
2
160 m2
1936
15756732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25270239 15756732 STRATEGICZNIE POŁOŻONA DZIAŁKA W CENTRUM ORŁOWA Z DOMEMHomfi ma przyjemność zaoferować Państwu doskonale zlokalizowany dom w Gdyńskim Orłowie o wszechstronnym zastosowaniu.LOKALIZACJA:Orłowo to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta. Gr...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 750 000 PLN (11 179 zł/m2)

7
3
246 m2
-
15621282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący - Gdynia Orłowo 22623625 15621282 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! DOM W ORŁOWIE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM !ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DODATKOWO SĄSIEDNIEJ DZIAŁKI O POWIERZCHNI 454 m2LOKALIZACJA: Dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Gdyni - Orłowi...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 700 000 PLN (9 854 zł/m2)

5
2
274 m2
1998