• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Grabiny-Zameczek

Znalezionych ofert: 2

15893132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900067 15893132 Sprzedam dom z działką 1000m2 , dom styl holenderski do remontu kapitalnego bardzo klimatyczny, prąd i woda w domu dzialka rowna ładnie położona małe zageszczenie budynków wokół,w większości pola, 100m od głównej drogi przejazdowo-tczew dojazd drogą ...

Grabiny-Zameczek (Pomorskie, gm. Suchy Dąb)

330 000 PLN (1 375 zł/m2)

5
-
240 m2
1964
15762988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25416582 15762988 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom o łącznej powierzchni około 196 m2, zlokalizowany w miejscowości Grabiny Zameczek, gmina Suchy Dąb, powiat gdański. Grabiny Zameczek to malownicza i spokojna miejscowość położona na obszarze Żuła...

Grabiny-Zameczek (Pomorskie, gm. Suchy Dąb)

999 000 PLN (5 097 zł/m2)

6
2
196 m2
1936