• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 90

12500084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15888 12500084 Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, drugi większy200 m2 działka 450m cena 1400.000zł bardzo blisko centrum ,szko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (4 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15888219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807078 15888219 2 domy wolnostojące na jednej działce Grodzisk Mazowiecki idealna inwestycjaNa sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Na działce o powierzchni 621 m znajd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 340 000 PLN (8 933 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15895189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27960663 15895189 Do sprzedania budynek ostatni segment w tej inwestycji. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Ostatnie takie miejsce w Grodzisku - dużo zieleni , nowa budowana droga , ślepa ulica.Odległości : Stawy Walczewskiego , restauracje, przedszkole 1,2 km, szkoła...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

879 000 PLN (8 215 zł/m2)

4
-
107 m2
2025
15896741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988192 15896741 Promocja!!Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy !Blisko do WKD oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Parter:-wiatrołap-korytarz-wc- salon+kuchnia-garażPiętro:-4 sypialnie - łazienkaLokali...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 000 PLN (7 992 zł/m2)

5
1
125 m2
2026
15895357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962142 15895357 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,18 mkw. składa się: PARTER: komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 199 000 PLN (8 771 zł/m2)

5
2
136.7 m2
2026
15895426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962113 15895426 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu środkowego położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 81,01 mkw. składa się: PARTERPrzedsionek ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

699 000 PLN (8 629 zł/m2)

3
1
81.01 m2
2026
15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15865428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27300231 15865428 Połowa bliźniaka z garażem i dużym ogrodem 132,79 m² Grodzisk MazowieckiNowy lokal w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku i dużym prywatnym ogrodem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.INFORM...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
2
132 m2
2026
14423181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2732920 14423181 Historyczny kompleks trzech zabudowań dla konesera, indywidualisty lub artystycznej duszy. Budynek mieszkalny, wolnostojący, niepodpiwniczony, trzykondygnacyjny (parter, piętro, poddasze). Wybudowany pod koniec XIX w. Liczne ozdoby architektoniczne e...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 799 000 PLN (9 885 zł/m2)

3
1
182 m2
1876
15895666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962191 15895666 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,15 mkw. składa się: PARTER:komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 276 855 PLN (9 586 zł/m2)

4
2
133.2 m2
2026
15895432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962143 15895432 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,18 mkw. składa się: PARTER: komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 182 455 PLN (8 650 zł/m2)

5
2
136.7 m2
2026
15895507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962144 15895507 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 104,77 mkw. składa się: PARTER:komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 192 454 PLN (8 980 zł/m2)

5
2
132.79 m2
2026