• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 21

15208023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12655326 15208023 Nowy dom jednorodzinny o pow. ok. 150 m.kw w Grzybowie kKołobrzegu. Nowy bezczynszowy dom jednorodzinny w Grzybowie o pow. 150 m.kw w budynku dwurodzinnym, z garażem 19,30 m.kw. i trzema tarasami o pow. 30, 27 i 12 m.kw oraz ze strychem ok. 40 m.kw.D...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 235 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
2
148 m2
2023
14573814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31335 14573814 Na sprzedaż dochodowy dom o pow. 300m2 z wydzielonym mieszkaniem dla właściciela powierzchnia działki 801m2 zlokalizowany, w Grzybowie 6km od Kołobrzegu .11 pokoi (8 pokoi z łazienkami na wynajem) plus mieszkanie dla właścicieli, wszystkie pokoje pos...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 590 000 PLN (5 300 zł/m2)

12
5
300 m2
2006
15494797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19820806 15494797 Polecamy Państwu dochodowy pensjonat o bardzo dobrym standardzie zagospodarowania i wyposażenia położony w Grzybowie zaledwie 1100 metrów od jednych z najpiękniejszych plaż nad polskim morzem.# bardzo dobry standard# bardzo dobra lokalizacja# nowy bu...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 050 000 PLN (6 833 zł/m2)

12
5
300 m2
2013
15533969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój dom nad morzem | 123 m² | Ogród i garaż 20685898 15533969 Dom bliźniaczy 123 m² + garaż + ogród Grzybowo blisko morzaCena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującegoBiuro RS Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w kameralnej inwestycji na terenie Gr...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

931 456 PLN (6 424 zł/m2)

6
-
145 m2
2025
15848978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26954012 15848978 Dom NAD MORZEM  tylko 10 minut pieszo do piaszczystej plaży. Czy nie brzmi jak marzenie?Na sprzedaż dom jednorodzinny  posiadający odrębne mieszkanie z osobnym wejściem o pow. całkowitej 301 m2, zlokalizowany tuż przy jednej z głównych ulic nadmorski...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 800 000 PLN (9 302 zł/m2)

7
4
301 m2
2000
15782267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25839072 15782267 Ekskluzywna Inwestycja Życia: Ośrodek Wypoczynkowy "Klaudia" w Grzybowie - Twój Kąsek Bałtyckiego Raju! TYLKO W AGENCJI INVEST RENT : OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Ośrodek Wypoczynkowo-Mieszkaniowy "Klaudia&amp...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 500 000 PLN (6 722 zł/m2)

12
5
967 m2
-
15437672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 18543255 15437672 Na sprzedaż dom w wyjątkowej lokalizacji, położony zaledwie 150 metrów od pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży w Grzybowie. Jest to idealne miejsce do wypoczynku jak i do zamieszkania. Bliskość parku nadmorskiego, ścieżek pieszych i rowerowych ora...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 290 000 PLN (12 790 zł/m2)

4
2
100.86 m2
2007
15419482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18123702 15419482 Na sprzedaż dochodowy pensjonat położony w Grzybowie w odległości około 1 km od pięknych i piaszczystych plaż. Budynek został oddany do użytku w 2013 roku, jest w pełni umeblowany i wyposażony, świetnie prosperujący i generujący systematyczne dochody...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 050 000 PLN (6 833 zł/m2)

12
13
300 m2
2013
14599542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 147434 14599542 Dom jednorodzinny z osobnym wejściem dla turystów i podwójnym garażem. Ogrodzony, z wysokim, zielonym żywopłotem i brama wjazdową na żwirowy parking dla wszystkich o gości. Zadbany ogród z wypielęgnowaną przestrzenią ...

Grzybowo, Kościelna

1 700 000 PLN (5 667 zł/m2)

10
5
300 m2
2007