• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Guzowatka Łączności

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łączności i Guzowatka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15891092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z literacką historią | Gdańsk Siedlce | duża d 27885933 15891092 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki.Przy ul. Leona Wyczółkowskiego w Gdańsku Siedlcach znajduje się dom z okresu międzyw...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 499 000 PLN (17 850 zł/m2)

4
2
140 m2
1929
15660469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otoczeniu lasu z dużą działką 23464237 15660469 Dom I 217,42 mkw I działka 6774mkw I Godzimierz I cisza i spokój INa sprzedaż przestronny dom w malowniczej i spokojnej miejscowości Godzimierz (woj. kujawsko-pomorskie), idealny dla osób ceniących kontakt z naturą oraz komfort życia.Lokalizacja:Nier...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

950 000 PLN (4 378 zł/m2)

5
3
217 m2
2005
15779208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom w Szubinie - 3 mieszkania plus lokal 25768781 15779208 dom Szubin inwestycja 277m2 pod wynajem duży bliźniak 7 pokoi usługiSkrajny segment z lokalem usługowym i ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Szubin, 277 m2Na sprzedaż w pełni wyremontowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 277,17 m2, zl...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

649 000 PLN (2 343 zł/m2)

7
2
277 m2
2005
15474406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19385098 15474406 TYLKO U NAS!!!Willa z pokojami do wynajęcia , w spokojnej okolicy.Do sprzedania dom wolnostojący z 2 garażami 37,71m2. Parter: Mieszkanie dla właściciela. Duży salon z kominkiem połączony z częścią biurową, jadalnią i kuchnią. Przy kuchni zlokalizowa...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 100 000 PLN (6 269 zł/m2)

6
6
335 m2
2008
15896514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27981578 15896514 Dom w cenie mieszkania - komfortowy i funkcjonalny dom w Gliwicach Podlesiu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w Gliwicach na Podlesiu, który łączy w sobie komfort i funkcjonalność, oferując przestrzeń i b...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (3 632 zł/m2)

5
-
220 m2
1987
15896366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cichej i spokojnej okolicy 27977788 15896366 DOM NA SPRZEDAŻ - STRZEPCZ 123 m²  DZIAŁKA 1098 m²Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Strzepcz. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej przestrzeni, prywatności oraz wygodnego uk...

Strzepcz (Pomorskie, gm. Linia)

890 000 PLN (7 236 zł/m2)

5
2
123 m2
2017
15876306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535232 15876306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15891328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z domkiem zaledwie 165m od j. Długie! 27895000 15891328 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przytulny domek letniskowy zlokalizowany w pięknej okolicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego zaledwie 165 m od jeziora Długie. Atu...

Węsiory (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

390 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1982
15840041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764925 15840041 Dom wolnostojący z ogrodem - Warszawa, ul. ArkuszowaNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m² (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m², w drugiej linii zabudowy przy ulicy Arkuszowej w Warszawie.To przestrzeń, w ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 230 000 PLN (6 194 zł/m2)

7
-
360 m2
2008
15877947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Banino, ul. Kossaka 90 m², budynek 4-lokalowy! 27585838 15877947 Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m² w Baninie.  Kameralny budynek 4-lokalowy w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. B...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

4
1
89 m2
2018
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15474643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19388488 15474643 Okazja: Umeblowany dom z pięknym ogrodem. Szukasz domu, który łączy codzienną wygodę z atmosferą prawdziwego domowego ogniska! Ten 180-metrowy, w pełni wykończony budynek w Raszkowie został zaprojektowany tak, by żyło się w nim lekko - i to od p...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

680 000 PLN (3 778 zł/m2)

7
1
180 m2
1997