• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Henryków-Urocze Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Henryków-Urocze

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15647976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23245903 15647976 Sprzedam wyjątkowy i nowoczesny dom w Medniewicach, niedaleko Skierniewic, za cenę 1 490 000 PLN. Cena za metr kwadratowy wynosi 5 687 PLN. Ta niezwykła nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 2 063 m², dom oferuje 260 m² przestrzeni mies...

Miedniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 399 000 PLN (5 340 zł/m2)

9
2
262 m2
2011
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15823006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641656 15823006 Polecam wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 226,6m2 z garażem oraz strychem. Pow. całkowita domu wynosi 281,4m2. Nieruchomość położona jest na atrakcyjnie urządzonej i zielonej działce o pow. 685m2. Dom zlokalizo...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 500 000 PLN (8 897 zł/m2)

5
2
281 m2
2005
15667848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad wodą Sokole-Kuźnica 23609918 15667848 TYLKO U NAS na sprzedaż całoroczny, piętrowy dom wolnostojący w zabudowie letniskowej, zlokalizowany w malowniczej Sokolej-Kuźnicy, w samym sercu Borów Tucholskich. Nieruchomość znajduje się zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Koronowskiego ...

Sokole-Kuźnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

860 000 PLN (6 992 zł/m2)

4
2
123 m2
2015
15577609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21705572 15577609 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 200 m2, położony w spokojnej części Brwinowa, na ustawnej działce 850 m2. Budynek z 2014 roku, solidnie wykonany z betonu komórkowego i ocieplony styropianem (10 cm), łączy funkcjonalność z możliw...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 100 000 PLN (10 500 zł/m2)

4
3
200 m2
2014
15895806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962786 15895806 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1BPowierzchnia użytkowa: 95.21 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

809 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
2
112.44 m2
2026
15802789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26278451 15802789 Na sprzedaż obiekt mieszkalno - inwestycyjny, zaaranżowany na pensjonatdom spokojnej starości,spełniający wszelkie wymagania projektowe, konstrukcyjne i formalne, w którego skład wchodzi budynek wolnostojący o powierzchni 506,78 m²,usytuowany na 814 ...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 450 000 PLN (4 834 zł/m2)

9
9
506.78 m2
2010
15779820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25789761 15779820 Na sprzedaż budynek mieszkalny wybudowany w 2013 roku z aktualnie działającym lokalem użytkowym,mieszczący się przy ulicy Winnicznej w Szczecinku, o łącznej powierzchni użytkowej 530,65 m²(część mieszkalna: 296,55 m², część usługowa: 234,10 m²), zlok...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

2 749 000 PLN (5 180 zł/m2)

5
2
530.65 m2
2013
15705405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24279449 15705405 Na sprzedaż!W ofercie dom wolnostojący z 2.stanowiskowym garażem (w bryle budynku) o powierzchni użytkowej 298,1 m², zlokalizowany w urokliwej części Tanowa. Nieruchomość usytuowana na działce z basenem, zaaranżowanym ogrodem oraz oczkiem wodnym, li...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 699 000 PLN (5 003 zł/m2)

6
2
339.6 m2
2004
15881095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Solidny, zadbany dom wolnostojący, Os. Wschód 27623702 15881095 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części Pruszcza Gdańskiego - na Osiedlu Wschód. Dom znajduje się przy kameralnej, zamkniętej uliczce, co zapewnia ciszę, bezpieczeństwo oraz ograniczony ruch samochodowy. W najbliższym otoczeni...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 229 000 PLN (6 176 zł/m2)

4
1
199 m2
1985
15863123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący z piwnicą, garaż na 2 samochody 27238753 15863123 LOKALIZACJA:Dom położony w malowniczej miejscowości Kiełpino, zaledwie kilka kilometrów od centrum Kartuz. To miejsce łączy spokój podmiejskiej wsi z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszk...

Kiełpino (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 950 000 PLN (8 986 zł/m2)

5
2
217 m2
2021