• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Janów Ogrodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ogrodowa

Znaleźliśmy 8 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Janów

13995338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 1414 13995338 Dom w zabudowie bliźniaczej (dwie połówki po 120m2, łącznie ok. 240m2), położony w miejscowości Janów, powiat sokólski. Stan surowy otwarty, budowa rozpoczęta w latach 70-tych. Domy podpiwniczone + parter , piętro i poddasze. Działka 511m2, ogrodzo...

Janów (Podlaskie, gm. Janów)

250 000 PLN (1 042 zł/m2)

5
-
240 m2
-
15615024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22508623 15615024 Marzysz o domu tuż przy Parku Krajobrazowym? Prezentowana nieruchomość to urokliwa posiadłość z lat 60., usytuowana w otoczeniu zieleni, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej.Powierzchnia domu wynosi ok. 100 m² i obejmuje:jasny, przytulny przed...

Janów (Śląskie, gm. Janów)

389 000 PLN (3 890 zł/m2)

3
1
100 m2
1960
13995350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1552 13995350 Polecamy dom w miejscowości Trzcianka, gmina Janów, powiat sokólski. Dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 143m2. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Na parterze znajdują się: pokój dzienny, pokój gościnn...

Trzcianka (Podlaskie, gm. Janów)

494 000 PLN (3 455 zł/m2)

6
-
143 m2
2010
15752508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom lokal usługowy 25166931 15752508 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość z dużym potencjałem. Kameralna kamienica położona na działkach o łącznej powierzchni 677 m2, powierzchnia zabudowy 182,63 m2. Budynek znajduje się w dzielnicy Janów w obrębie ulic Oswobodzenia i Grod...

Katowice (Janów) (Śląskie, gm. Katowice)

745 000 PLN (4 071 zł/m2)

1
1
183 m2
-
15372199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17045940 15372199 Zapraszam do zakupu piętrowego wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 155,6 m2 posadowionego na działce o pow. 5065m2 w miejscowości Bubel Łukowiska.Dom w stanie surowym otwartym z zamontowanymi oknami oraz kominamiNieruchomość budynkowa składa ...

Bubel-Łukowiska (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

375 000 PLN (2 410 zł/m2)

7
-
155.6 m2
-
15417049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18060357 15417049 Oferujemy na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Bubel Granna zaledwie 5 km od Janowa Podlaskiego. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 144m2 dodatkowo w bryle budynku jest jednostanowiskowy garaż o pow. 19,40m2.Nieruchomość położona bezpośredni...

Bubel-Granna (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

459 000 PLN (3 188 zł/m2)

4
2
144 m2
2010
15897821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28010682 15897821 Dom jednorodzinny na sprzedaż Momoty Górne, Lasy JanowskieSpokojne miejsce w sercu natury!Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Momoty Górne na pograniczu dwóch województw lubelskiego i podkarpackiego.Nieruchomość znajduje...

Momoty Górne (Lubelskie, gm. Janów Lubelski)

985 000 PLN (4 925 zł/m2)

6
2
200 m2
2009
15473724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19369278 15473724 Na sprzedaż dom jednorodzinny z bardzo dużym potencjałem (najem,agroturystyka,pensjonat) położony w miejscowości Janów Podlaski.W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1009 m2 i budynek mieszkalny o powierzchni 127 m2 (nr 35820 i nr 35821...

Janów Podlaski (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

330 000 PLN (2 598 zł/m2)

4
-
127 m2
-