• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kłecko Bukowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kłecko i Bukowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15891328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z domkiem zaledwie 165m od j. Długie! 27895000 15891328 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przytulny domek letniskowy zlokalizowany w pięknej okolicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego zaledwie 165 m od jeziora Długie. Atu...

Węsiory (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

390 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1982
15840041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764925 15840041 Dom wolnostojący z ogrodem - Warszawa, ul. ArkuszowaNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m² (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m², w drugiej linii zabudowy przy ulicy Arkuszowej w Warszawie.To przestrzeń, w ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 230 000 PLN (6 194 zł/m2)

7
-
360 m2
2008
15893669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915769 15893669 Dochodowy pensjonat z częścią prywatną Gdańsk - Kowale ROI ok. 10%Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska — gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o wysokim standardzie, z prywatną częścią mieszka...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2010
15890442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem pod inwestycję | Mikoszewo 27877446 15890442 Dom nad morzem z potencjałem inwestycyjnym Mikoszewo 195,6 m² 9 pokoiNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Mikoszewa, przy ul. Długiej, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu i niedużą odległością od plaży.Nieruchomość ide...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 379 000 PLN (7 072 zł/m2)

9
4
195 m2
2013
15877947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Banino, ul. Kossaka 90 m², budynek 4-lokalowy! 27585838 15877947 Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m² w Baninie.  Kameralny budynek 4-lokalowy w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. B...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

4
1
89 m2
2018
15876306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535232 15876306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15474643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19388488 15474643 Okazja: Umeblowany dom z pięknym ogrodem. Szukasz domu, który łączy codzienną wygodę z atmosferą prawdziwego domowego ogniska! Ten 180-metrowy, w pełni wykończony budynek w Raszkowie został zaprojektowany tak, by żyło się w nim lekko - i to od p...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

680 000 PLN (3 778 zł/m2)

7
1
180 m2
1997
14922785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4737202 14922785 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży zadbanego, dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni 162,40 m2. wzniesionego w 1982 roku. Dom w całości z cegły w bardzo dobrym stanie te...

Ostrów Wielkopolski (Zębców) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

900 000 PLN (5 556 zł/m2)

7
1
162 m2
1982
14915940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4644160 14915940 PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWĄ NIERUCHOMOŚĆ - PRZESTRONNY DOM JEDNORODZINNY O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 436,82 m², POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 2972 m², ZLOKALIZOWANY W BIERKOWIE - Z ZALEDWIE KILKUMINUTOWYM DOJAZDEM DO S...

Bierkowo (Pomorskie, gm. Słupsk)

599 000 PLN (1 374 zł/m2)

6
-
436 m2
2021
15893410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otoczeniu zieleni blisko centrum 27911229 15893410 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 900 m² w malowniczym Otominie. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, komfort życia oraz bliskość miasta. Nieruchomość ...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

1 599 000 PLN (9 243 zł/m2)

5
2
173 m2
-
15852403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący Gdynia Orłowo 27030840 15852403 Dom wolnostojący o powierzchni 188 m², położony na działce o powierzchni 600 m², w jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich dzielnic Trójmiasta - Gdyni Orłowie, przy ul. Akacjowej.To propozycja dla osób szukających spokoju, zieleni i bliskości m...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 290 000 PLN (12 181 zł/m2)

4
2
188 m2
1998