• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kłodawa

Znalezionych ofert: 6

15085358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malowniczo położone domy w zabudowie bliźniaczej! 9280569 15085358 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Kłodawa (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

799 000 PLN (5 627 zł/m2)

5
2
142 m2
2023
15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
15839822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26761194 15839822 Dom z ogromnym potencjałem w sercu Kłodawy - ul. Wyszyńskiego! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? A może planujesz otworzyć własny biznes w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom położony jest przy...

Kłodawa (Wielkopolskie, gm. Kłodawa)

270 000 PLN (2 842 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15822022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580582 15822022 Na sprzedaż nowoczesny dom - Kłodawa...

Kłodawa (Wielkopolskie, gm. Kłodawa)

930 000 PLN (4 043 zł/m2)

11
-
230 m2
-
15814827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji-Kłodawa k. Pruszcza Gd. 26644811 15814827 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Kłodawie, zaledwie 15 minut jazdy od Pru...

Kłodawa (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

620 000 PLN (6 889 zł/m2)

4
2
90 m2
2025
15708105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna posiadłość, 1.2ha, dom z basenem, staw, las 24335489 15708105 Na sprzedaż piękna, zagospodarowana posiadłość, z domem po kapitalnym remoncie, w odległości jedynie 6 km od obwodnicy trójmiejskiej (węzeł Rusocin).Teren o powierzchni 1.18 ha, to enklawa spokoju, w otoczeniu przyrody. Działka w pełni zagospodarowan...

Kłodawa (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

5 390 000 PLN (22 458 zł/m2)

6
3
240 m2
1995