• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kłomnice Zachodnia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zachodnia i Kłomnice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15866586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320951 15866586 Polecamy ofertę sprzedaży komfortowego domu mieszkalnego usytuowanego w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Miejsce ciche i spokojne, z bezpośrednim dostępem do zielonego, zadrzewionego skweru.Budynek mieszkalny zrealizowany został jako segment sk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 000 PLN (12 061 zł/m2)

5
-
211.42 m2
1987
15869100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27401442 15869100 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 146,93m2, na działce o powierzchni 500 m2, zlokalizowany w Pogroszewie, w gm. Ożarów Mazowiecki. W najbliższej okolicy szkoła podstawowa, przystanek autobusowy 350 m. Stan budynku: dewe...

Pogroszew (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 160 000 PLN (7 945 zł/m2)

5
-
146 m2
2026
15866801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27328545 15866801 Na sprzedaż parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 210 m2 , zlokalizowany w centralnej części Suchedniowa. Parter budynku o powierzchni ok. 110 m2 przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, poddasze st...

Suchedniów (Świętokrzyskie, gm. Suchedniów)

740 000 PLN (3 524 zł/m2)

2
2
210 m2
1918
15839150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26741524 15839150 Na sprzedaż dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 143,65 m2 (całkowita 155,54 m2) zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w Lisowie, gm. Morawica. Na chwilę obe...

Lisów (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

255 000 PLN (1 645 zł/m2)

4
1
155 m2
2020
15815066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26645576 15815066 Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,93 m2 (powierzchnia całkowita 143,94 m 2) , zlokalizowany w Bilczy, w gm. Morawica . W skład nieruchomości wchodzą: PARTER:...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

890 000 PLN (6 224 zł/m2)

4
1
143 m2
2026
15794341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26069801 15794341 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 285 m2 , (pow. całkowita ok. 380 m2), zlokalizowany przy lesie w cichej i spokojnej dzielnicy KSM. Budynek z lat 80, nadbudowany w latach 90, usytuowany na działce o pow. 433 m2. ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN (4 912 zł/m2)

8
5
285 m2
1980
15790433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25965363 15790433 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 170 m2 (pow. całkowitej ok. 195 m2) zlokalizowany na działce o pow. 2612 m2 w Nowych Kotlicach, gm. Sobków. W skład domu wchodzą : na parterze: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka, ko...

Nowe Kotlice (Świętokrzyskie, gm. Sobków)

780 000 PLN (4 000 zł/m2)

5
2
195 m2
1995
15788253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25933097 15788253 Na sprzedaż 3-pokojowy, parterowy dom wolnostojący z poddaszem, o powierzchni użytkowej 77,2 m² (pow. całkowitej 141,9 m 2 ) , położony na działce o pow. 2,5ha, w spokojnej, malowniczej miejscowości Byczów, gm. Pińczów , w odległości ...

Byczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

250 000 PLN (1 773 zł/m2)

3
1
141 m2
1958
15753855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25217651 15753855 Na sprzedaż 2-piętrowy, podpiwniczony dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, o powierzchni całkowitej ok. 500 m2 , w stanie do wykończenia, usytuowany na ogrodzonej posesji o powierzchni 1677 m². Dom zlokalizowany jest w Chęcinach...

Chęciny (Sitkówka) (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

1 390 000 PLN (2 780 zł/m2)

12
5
500 m2
1995
15892445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898774 15892445 Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym, 2 garaże Lusówko, gm. Tarnowo PodgórnePolecam jako funkcjonalną ,,kostkę'' z przyziemiem gospodarczym i dużym potencjałem aranżacyjnym Ciesz się spokojem blisko Jeziora Lusowskiego ( ok 1 km) w je...

Lusówko (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

950 000 PLN (4 974 zł/m2)

6
2
191 m2
1983
15891144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27889988 15891144 GUSTOWNY, BARDZO ZADBANY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia wolnostojący dom położony przy ulicy Artura Grottgera w Wieliczce, w odległości kilku kilometrów od gr...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 849 000 PLN (6 488 zł/m2)

5
2
285 m2
2017
15886796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766961 15886796 DOM WOLNOSTOJĄCY CZARNOCHOWICEE - GM. WIELICZKA Do sprzedaży rezydencja o pow. ok. 500 m2, posadowiona na 25 arowej działce w Czarnochowicach, w odległości 2,5 km od Wieliczki. Malownicza okolica z jednoczesnym szybkim dostępem do Krakowa. Do ...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 670 000 PLN (4 306 zł/m2)

10
3
620 m2
1994