• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Katy

Znalezionych ofert: 30

15847530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26917585 15847530 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,18 m² na działce o pow. 88,21m2, duży dom zaprojektowany na potrzeby wymagającego klienta – dom dla całej rodziny! Inwestycja gotowa i oddana do użytkowania w miejscow...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2026
15841725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26794206 15841725 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 141,88 m² na działce o pow. 97,46m2, duży, przestronny dom dla całej rodziny! PARTER domu - to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

999 000 PLN (7 085 zł/m2)

5
2
141 m2
2025
15877501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem przy lesie 27570757 15877501 Dom z przeszklonym ogrodem zimowym i ogrodem zaprojektowanym przez architekta krajobrazu. Kąty, woj. zachodniopomorskie 133,10 m² pow. użytkowej działka z bezpośrednim wyjściem do lasuPrzestrzeń, światło i harmonia z naturą.Lokalizacja:Kąty to kame...

Kąty, Kąty

1 290 000 PLN (9 692 zł/m2)

4
2
133.1 m2
2017
15709893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący blisko morza i portu Kąty Rybacki 24366306 15709893 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Szukasz nieruchomości nad morzem, która łączy komfort, przestrzeń i możliwość czerpania zysków z turystyki? Ta oferta to połączeni...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 600 000 PLN (7 111 zł/m2)

6
2
225 m2
2004
15801121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26226819 15801121 w nowej odsłonie to wyjątkowy projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej, zielonej części Kątów Wrocławskich. To miejsce, w którym nowoczesna architektura harmonijnie łączy się z rodzinną atmosferą i komfortem codzie...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 050 000 PLN (6 953 zł/m2)

4
-
151.01 m2
2025
15801113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26226419 15801113 w nowej odsłonie to wyjątkowy projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej, zielonej części Kątów Wrocławskich. To miejsce, w którym nowoczesna architektura harmonijnie łączy się z rodzinną atmosferą i komfortem codzie...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 331 zł/m2)

5
-
130.81 m2
2025
15801114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26226421 15801114 w nowej odsłonie to wyjątkowy projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej, zielonej części Kątów Wrocławskich. To miejsce, w którym nowoczesna architektura harmonijnie łączy się z rodzinną atmosferą i komfortem codzie...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

999 000 PLN (7 045 zł/m2)

5
-
141.8 m2
2025
15780751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25812700 15780751 Dom na sprzedaż, Katy – gmina Jarocin, powiat niżański.Spacer wirtualny link: https:sb360.onlinewqchekNa sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Katy, w gminie Jarocin, powiecie niżańskim. Nieruchomość idealna dl...

Katy (Podkarpackie, gm. Jarocin)

569 000 PLN (2 845 zł/m2)

6
2
200 m2
1970
15762473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25404842 15762473 Dom z przeszklonym ogrodem zimowym i ogrodem zaprojektowanym przez architekta krajobrazu.Kąty, woj. zachodniopomorskie 133,10 m² pow. użytkowej 209,99 m² całkowitej działka z bezpośrednim wyjściem do lasu Przestrzeń, światło i harmonia z naturą.W ...

Kąty (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

1 750 000 PLN (13 148 zł/m2)

4
1
133.1 m2
2017
15333852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16067568 15333852 Dom parterowy na dużej działce, wykończony w wysokim standardzie. Położony w doskonałym miejscu, które jest w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, lasów i natury w miejscowości Kąty Goździejewskie.Cała infrastruktura oraz oświata dostępne są w M...

Kąty Goździejewskie Drugie (Mazowieckie, gm. Dębe Wielkie)

2 100 000 PLN (8 400 zł/m2)

8
3
250 m2
2008
15320681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15702633 15320681 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem trzech bliźniaczych budynków usługowych, położona w Kątach Wrocławskich.LOKALIZACJA:Kąty Wrocławskie leżą 22 km na południowy zachód od Wrocławia. W południowej części miasta znajduje się węzeł au...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

10 400 000 PLN (7 939 zł/m2)

10
-
1310.01 m2
2019
15787476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25928955 15787476 Wypoczywaj ilub zarabiaj już w tym sezonie letnim.Oferuję do sprzedaży atrakcyjny dom nad morzem.Funkcjonalny dom, w którym zostały urządzone trzy mieszkania z niezależnymi wejściami przy ul. Portowej 1 w Kątach Rybackich. Każde z nich składa się z s...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

890 000 PLN (9 889 zł/m2)

6
3
90 m2
1930