• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kraków Władysława Warneńczyka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Władysława i Warneńczyka

Znaleźliśmy 220 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Kraków

15896018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27965665 15896018 Dom z potencjałem w zielonym Bieżanowie - przestrzeń, możliwości, inwestycja Szukasz miejsca, które możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako pewną inwestycję? Ta nieruchomość, w spokojnej, zielonej części...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 148 000 PLN (6 378 zł/m2)

6
3
180 m2
1970
15774231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25648491 15774231 Standard mieszkania: do odświeżenia; Rozkład: ustawne, korzystny układ, trójstronne, słoneczne, pokoje nieprzechodnie, liczba łazienek, do odświeżenia; Mediainstalacje: gaz, prąd, kanalizacja; Liczba kondygnacji: 3; Dach: blachodachówka; Dodatkowo: b...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 780 000 PLN (6 980 zł/m2)

7
1
255 m2
2011
13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955
15844206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26824479 15844206 Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, elegancki, jasny i przestronny segment w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania, z tarasem i pięknym ogródkiem, położony w Krakowie przy ba...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
3
112 m2
2016
15825192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646825 15825192 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE - BIEŻANÓW-PROKOCIM Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Bieżanów-Prokocim. Budynek wolnostojący, położony na działce o powi...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 870 000 PLN (6 516 zł/m2)

5
1
287 m2
2026
15825148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646823 15825148 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE - BIEŻANÓW-PROKOCIM Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Bieżanów-Prokocim. Budynek wolnostojący, położony na działce o powi...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 870 000 PLN (7 192 zł/m2)

5
1
260 m2
2026
15522763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20453185 15522763 Na sprzedaż oferujemy budynek w formie małej kamienicy w oficynie, zlokalizowany w urokliwej okolicy przy ul. Skwerowej. Nieruchomość składa się z czterech wydzielonych mieszkań o łącznej powierzchni ok 109,85m2. Szczegóły oferty: middot ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (14 220 zł/m2)

11
1
109 m2
-
15192942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12178672 15192942 Dom o powierzchni 166,51m2 - ul. Łukasiewicza. Powierzchnia działki 332m2. Oferujemy do sprzedaży dom jednopiętrowy z cegły zlokalizowany w dzielnicy OlszaOsiedle Oficerskie. Rozkład pomieszczeń: Pierwsze piętro - cztery oddzielne pokoje, jasna ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 000 PLN (15 361 zł/m2)

7
2
166 m2
1970
15470293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19285741 15470293 Union House ma przyjemność zaprezentować duży dom wraz z działką na sprzedaż zlokalizowany w Bronowicach wielkichLokalizacja:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Krakowa jakimi są Bronowice wielkie,  dzięki te...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (12 400 zł/m2)

5
3
250 m2
2006
15552389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21012112 15552389 TYLKO U NAS !!!Na sprzedaż wolnostojący dom położony w najbliższym sąsiedztwie Tynieckiego klasztoru przy ulicy Browarnianej w Krakowie. LOKALIZACJA:Tyniec to jedna z bardzie zielonych i spokojnych dzielnic Krakowa. Bliska odległość bulwarów...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (7 465 zł/m2)

5
2
213 m2
2023
15575276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21645098 15575276 Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż – Centrum Krakowa, ul. Marka Eminowicza, cena ofertowa : 4.799.000 złZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości położonej w centrum Krakowa, przy ul. Eminowicza, nieopodal Ronda Polsadu. ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 799 000 PLN (13 166 zł/m2)

12
3
364.5 m2
1984
15697549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24132933 15697549 Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 120 m², położony na działce o powierzchni 5,08 ara, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Krakowa a dokładniej - Grębałów. Nieruchomość świetnie nadaje się zarówno dla małej jak i większej rod...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (9 583 zł/m2)

4
1
120 m2
2025