• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 219

15896018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27965665 15896018 Dom z potencjałem w zielonym Bieżanowie - przestrzeń, możliwości, inwestycja Szukasz miejsca, które możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako pewną inwestycję? Ta nieruchomość, w spokojnej, zielonej części...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 148 000 PLN (6 378 zł/m2)

6
3
180 m2
1970
15559078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21270872 15559078 Wyjątkowy dom wolnostojący, z wysokiej jakości materiałów, położony w cichej, zielonej okolicy. Atuty atrakcyjne położenie przyjazna zielona okolica czysta księga wieczysta może być jako wielorodzinny duża działka możliwość zabudowy...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 549 000 PLN (10 196 zł/m2)

5
2
250 m2
1993
15774231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25648491 15774231 Standard mieszkania: do odświeżenia; Rozkład: ustawne, korzystny układ, trójstronne, słoneczne, pokoje nieprzechodnie, liczba łazienek, do odświeżenia; Mediainstalacje: gaz, prąd, kanalizacja; Liczba kondygnacji: 3; Dach: blachodachówka; Dodatkowo: b...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 780 000 PLN (6 980 zł/m2)

7
1
255 m2
2011
15893392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Premium/Ogród/ Fotowoltaika/ Miejsce Postojowe 27910112 15893392 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego przy ul. Tynieckiej — w prestiżowej i zielonej części Krakowa, tuż przy Tynieckim Parku Krajobrazowym. To wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (14 019 zł/m2)

4
2
107 m2
2020
15861014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194980 15861014 WYJĄTKOWA OFERTA - TAK BLISKO KRAKOWA !!! JEST TO NIERUCHOMOŚĆ - DLA KLIENTÓW KTÓRZY CHCĄ MIESZKAĆ W CISZY, SYMPATYCZNYM SĄSIEDZTWIE W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MIASTA. Wróblowice - obszar Krakowa wchodzący w skład Dziel...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 890 000 PLN (11 118 zł/m2)

5
-
170 m2
-
15298218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15129613 15298218 SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5 i 10 m2. Ekspozycja okien na wschód i...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15635292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22942070 15635292 Urokliwy Dom z Przestronnym Ogrodem w Tyńcu - Blisko Natury, Blisko Krakowa NIECODZIENNA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU BIELAŃSKO-TYNIECKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu o unikalnym charakterze, usytuowanego na pię...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 490 000 PLN (8 472 zł/m2)

8
4
530 m2
2000
15774781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25659496 15774781 Na sprzedaż - wyjątkowy dom jednorodzinny w Starym Bieżanowie, ul. Kameliowa, Kraków Oferujemy do sprzedaży komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 315 m² , położony na pięknej, płaskiej działce o ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 290 000 PLN (8 225 zł/m2)

6
-
400 m2
2004
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15888566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816809 15888566 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży wyjątkowa, zabytkowa willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej 267 m² (całkowitej ok. 530 m²), usytuowana na malowniczym Wzgórzu Świętej Bronisławy — jednej z najbardziej pres...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 500 000 PLN (17 925 zł/m2)

8
2
530 m2
1912
15887986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799486 15887986 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny wolnostojący dom na działce o pow. 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego 5, która charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną. Układ pomieszczeń:przes...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (6 923 zł/m2)

7
-
260 m2
1994
15893732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27917634 15893732 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSkrót najważniejszych informacji:• Wyjątkowo ekonomiczny dom: wszystkie opłaty wynoszą około 600 zł miesięcznie.• Zamknięte osiedle: 8 nowoczesnych domków w cichym zakątku na Borku Fałęckim.• Super układ: ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 370 000 PLN (17 955 zł/m2)

4
-
132 m2
2012