• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Krzęcin Kalwaryjska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kalwaryjska

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Krzęcin

15711207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24394430 15711207 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej wsi sołeckiej, otoczonej jeziorami, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jednego z nich. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających ciszy i spokoju, jak i inwestorów planujących ...

Objezierze (Zachodniopomorskie, gm. Krzęcin)

760 000 PLN (6 333 zł/m2)

3
1
120 m2
1937
15763434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25426271 15763434 TYLKO U NAS!Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym – Krzęcin k. Skawiny, działka 8 arówNa sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Krzęcin, gmina Skawina.Nieruchomość znajduje się na działce o powierz...

Krzęcin (Małopolskie, gm. Skawina)

980 000 PLN (5 765 zł/m2)

4
1
170 m2
2025
14711662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2994974 14711662 Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość inwestycyjną w zachodniopomorskim , gm. Krzęcin . 21 ha gruntów z pałacem i parkiem Zachowany układ pierwotny dworu. Park z pałacem : 6 ha Folwark : 5 ha m2 inwestycyjnego gruntu z możliwoś...

Przybysław (Zachodniopomorskie, gm. Krzęcin)

2 900 000 PLN (4 833 zł/m2)

12
-
600 m2
1850