• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mieroszyno Kaszubska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mieroszyno i Kaszubska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900245 15893139 Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi.Rok budowy 2007.Materiał budowlany: gazobeton, stropy lan...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 680 000 PLN (8 116 zł/m2)

4
2
207 m2
2007
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
14241973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 39237 14241973 Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. ■ Piwnica (bardzo wysokie pomieszc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 999 000 PLN (12 790 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
15698844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24158158 15698844 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 163 m2 (powierzchnia całkowita ok. 280 m2 ), zlokalizowany w Skorzeszycach, gmina Górno. Dom wybudowany w latach 90., pokrycie dachu - eternit, okna częściowo drewniane, częściowo PCV, mat...

Skorzeszyce (Świętokrzyskie, gm. Górno)

270 000 PLN (964 zł/m2)

6
2
280 m2
1990
15682476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23878310 15682476 Dom wolnostojący z dużą działką i potencjałem - Lesica, gm. Piekoszów Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 270 m² (pow. użytkowa ok. 155 m² ), położony na dużej, w pełni zagospodarow...

Lesica (Świętokrzyskie, gm. Piekoszów)

790 000 PLN (2 926 zł/m2)

5
-
270 m2
1989
15670082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 23626731 15670082 Na sprzedaż wolnostojący, 4-pokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym; o charakterze rekreacyjnym, o pow. użytkowej ok. 50 m2 (pow. całkowitej ok. 80 m2), zlokalizowany na osiedlu domków letniskowych, w miejscowości Sielpia Wielka, w gm. Końs...

Końskie (Sielpia wielka) (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

490 000 PLN (6 533 zł/m2)

4
1
75 m2
2012
15610879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22417271 15610879 Na sprzedaż murowany dom o pow. ok. 85 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 7212 m2 w miejscowości Nowe Kotlice, gm. Sobków. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W skład nieruchomości wchodzi: aneks kuchenny, salon i przedpokój, po...

Nowe Kotlice (Świętokrzyskie, gm. Sobków)

300 000 PLN (3 529 zł/m2)

1
-
85 m2
-
15554512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21080921 15554512 Na sprzedaż dom o pow. całkowitej ok. 300m2 (pow. użytkowa ok. 170m2) zlokalizowany w Ciekotach gm. Masłów. W skład budynku wchodzi: w części piwnicy: pralnia z suszarnią, kuchnia, garaż, kotłownia z pomieszczeniem technicznym, spiżarnia, schowe...

Ciekoty (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

1 190 000 PLN (3 967 zł/m2)

6
2
300 m2
2000
15535883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20736782 15535883 Na sprzedaż dom 2-piętrowy, o powierzchni użytkowej 270 m 2, zlokalizowany na osiedlu Dąbrowa. Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. W skład pomieszczeń wchodzą: PODPIWNICZENIE: - garaż jednostanowiskowy - kotłownia - łazienka - dw...

Kielce (Dąbrowa) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

899 000 PLN (3 330 zł/m2)

9
3
270 m2
2000