• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mojęcice Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mojęcice i Leśna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15890476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 111,5 m2, Warszawa Białołęka 27877472 15890476 SPRZEDAŻ I 1 220 000 zł I SEGMENT ŚRODKOWY 111,5 m2 WARSZAWA ZIELONA BIAŁOŁĘKA ODDANE DO UŻYTKOWANIA !!!Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Bez podatku PCC ! Kupujący nie płaci prowizji !!!Przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny w sta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (10 991 zł/m2)

5
2
111 m2
2025
15889308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lesznowola I 170 m2 I 5 pokoii I bez Pcc 27846780 15889308 1 440 000 zł SPRZEDAŻ 170,42 M2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM LESZNOWOLAKAMERALNA INWESTYCJA !!!ZAKUP BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJI.Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użytkowej 170,...

Łoziska (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 440 000 PLN (8 471 zł/m2)

5
-
170 m2
2026
15887925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący - 458 m2 - Warszawa - Ursynów 27797133 15887925 4 899 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 458 m2 I Działka 1500 m2 I Warszawa Ursynów - PyryPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej 458 m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, posadowiony na działce ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 899 000 PLN (10 697 zł/m2)

7
3
458 m2
2010
15885552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 217 m2, Złotokłos gm. Piaseczno 27733836 15885552 1 249 000 zł I Sprzedaż I 217,16 m2 I Lokal w domu dwulokalowym I Złotokłos I Gm. PiasecznoOFERTA BEZ PODATKU PCC !!! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW PROWIZJI AGENCJI !!!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA !!! WPŁATY NA RACHUNKI POWIERNICZE !Przedmiotem spr...

Złotokłos (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (5 756 zł/m2)

5
2
217 m2
2026
15885551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 099 000 zł | Dom w Borowinie/KONSTANCIN 27733834 15885551 SPRZEDAŻ 2 099 000 zł 159,48 m2 GOTOWY DOM WOLNOSTOJĄCY I BOROWINA - OBRZEŻA KONSTANCINAZapraszam do zapoznania się z ofertą domu GOTOWEGO, wolnostojącego o powierzchni użytkowej 159,48 m2, na działce o powierzchni  1129 m2 z wiatą dwustanowiskową...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 099 000 PLN (13 201 zł/m2)

6
2
159 m2
2026
15885397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny,ogródek,małe osiedle,Władysławów 27728620 15885397 Sprzedaż 999 000 zł 82,4 m2 segment skrajny 4 pokoje Wojska Polskiego Władysławów Gm. LesznowolaPrzedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni 82,4m2 z ogródkiem 280 m2 położony na kameralnym, niewielkim, zamkniętym osiedlu. 2 miejsc...

Władysławów (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

999 000 PLN (12 183 zł/m2)

4
1
82 m2
2014
15857761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 300,9m2 / 750m2 Konstancin-Jeziorna 27133120 15857761 Konstancin - Jeziorna połówka domu dwulokalowego 300,9 m2 działka 750m2 4 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni użytkowej 300,9 m2. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 750 m2 (...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

4 499 000 PLN (14 997 zł/m2)

6
2
300 m2
2016
15762533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 239m2, działka 1495m2, Konstancin 25405876 15762533 Dom wolnostojący Konstancin - Jeziorna 239 m2 działka 1495 m2 2 499 000 zł Przedsprzedaż ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZEZ BIURO NIERUCHOMOŚCI! NASZE WYNAGRODZENIE POKRYWA SPRZEDA...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 499 000 PLN (10 456 zł/m2)

8
3
239 m2
2026
15895007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27955925 15895007 Działka budowlano-rekreacyjna 2000m2. Wyobraź sobie piątkowe popołudnie. Wyjeżdżasz z Warszawy, a już po 40 minutach parkujesz w sercu lasu. Nie musisz martwić się o hotele czy terminy u wykonawców. Otwierasz drzwi pachnącego nowością, drewnianego do...

Kępiaste (Mazowieckie, gm. Pokrzywnica)

475 000 PLN (13 971 zł/m2)

3
1
34 m2
2021
15895002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27955918 15895002 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny dwulokalowy (typu bliźniak), zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Budynek znajduje się w trakcie budowy z terminem zakończenia - wrzesień 2026r.Łączn...

Łapino Kartuskie (Pomorskie, gm. Żukowo)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
-
117 m2
2026
15695880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24109413 15695880 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 75,87 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

690 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15894978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27954381 15894978 Codzienny relaks z widokiem na staw – prywatna enklawa pod Toruniem !Jeśli marzysz o życiu blisko natury, w ciszy i zieleni, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do miasta – ta nieruchomość jest dla Ciebie.Zaledwie 15 km od Torunia znajduje się w...

Obory (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

1 195 000 PLN (6 639 zł/m2)

5
2
180 m2
2016