• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mzyki Szkolna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szkolna i Mzyki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15890974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883666 15890974 Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem, Skała, okolice Krakowa Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej, zielonej miejscowości Skała - zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa. To ide...

Skała (Małopolskie, gm. Skała)

1 090 000 PLN (5 505 zł/m2)

6
1
198 m2
2007
15852492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27034613 15852492 OLKUSZ - UL. SOSNOWA Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Olkuszu przy ul. Sosnowej, na działce o powierzchni 511 m² . Of...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 490 000 PLN (7 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1980
15824513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26579820 15824513 Nietypowa i wyjątkowa nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej z dodatkowym budynkiem mieszkalnym Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej z lat 20. XX wieku, o powierzchni mieszkalnej ok. 130 m² oraz powierzchni całkowi...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
3
156 m2
1920
15647390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23230275 15647390 Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża pasma Beskidu Wyspowego, na pograniczu Rezerwatu przyrody Kami...

Kamionna (Małopolskie, gm. Trzciana)

880 000 PLN (6 617 zł/m2)

4
-
133 m2
2017
15293539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14987483 15293539 NOWO WYKOŃCZONY DOM SĄSIEDZTWO LASU OKOLICA GOSZCZY OKOLICA Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu z bardzo dogodnym dojazdem do Krakowa ...

Polanowice (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 100 000 PLN (6 548 zł/m2)

5
2
168 m2
2023
15860758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183923 15860758 Szukasz wyjątkowego miejsca, które zapewni komfort Twojej rodzinie, a jednocześnie zaoferuje dodatkową przestrzeń na realizację pasji lub prowadzenie własnej działalności? Prezentuję bardzo funkcjonalną i przestronną nieruchomość, zlokalizowaną w cic...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

890 000 PLN (3 518 zł/m2)

8
2
253 m2
1973
15858113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27139175 15858113 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w Kromnowie, w spokojniej lokalizacji z dużym ogrodem .Dom idealny dla dużej rodziny lub wynajmu pokoi dla turystów.Nieruchomość posiada cztery kondygnacje  o powierzchni około 200 m2.Parter : pomi...

Kromnów (Dolnośląskie, gm. Stara Kamienica)

650 000 PLN (3 250 zł/m2)

7
2
200 m2
1900
15765256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25467881 15765256 Elegancka rezydencja w otoczeniu lasu Wawer, Radość, WarszawaWyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią przestrzeń, spokój i wysoką jakość wykonania. Dom położony jest w zielonej części Wawra, w otoczeniu lasu i okazałych willi, na dużej, ładnie z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 000 PLN (10 817 zł/m2)

6
4
453 m2
2012
15763317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25422549 15763317 Wyjątkowy dom w Krawcach - elegancja, spokój i natura w jednym miejscu!Na sprzedaż przepiękny, w pełni wykończony dom o powierzchni użytkowej koło 180m², położony w malowniczej miejscowości Krawce, gmina Grębów.Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ...

Krawce (Podkarpackie, gm. Grębów)

650 000 PLN (3 333 zł/m2)

6
2
195 m2
2021
15750228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119510 15750228 SUPER OBNIŻKA o 100 tys. zł. TYLKO DO KOŃCA MAJA!TYLKO W METROHOUSE !!! NIE SZUKAJ DALEJ !!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!ZAPRASZAMY INNE BIURA DO WSPÓŁPRACY PRZY TEJ OFERCIE !!!Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży duży dom o powierzchni łącznej...

Łagów (Lubuskie, gm. Łagów)

790 000 PLN (3 930 zł/m2)

8
3
201 m2
1999
15733962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24811988 15733962 Dobrze utrzymany dom z halą (zakład wulkanizacyjny) w centrum Warki funkcja mieszkalna + biznes + potencjał inwestycyjnyPoszukujesz nieruchomości, która łączy wygodne życie, miejsce na własną działalność i realny potencjał inwestycyjny gruntu? Ta of...

Warka (Mazowieckie, gm. Warka)

1 950 000 PLN (9 198 zł/m2)

4
1
212 m2
1990
15726038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa nieruchomość na sprzedaż. 24691617 15726038 Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną nieruchomość, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Kaszub - w Chmielnie, z bezpośrednim widokiem na Jezioro Raduńskie Dolne.Na dużej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 6300 m kw znajduje się ...

Chmielno (Pomorskie, gm. Chmielno)

2 300 000 PLN (10 222 zł/m2)

5
2
225 m2
1999