• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Osiedle Wilga Margarytki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wilga i Margarytki

Znaleźliśmy 13 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Osiedle

15014068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny 130m2 , działka 5,1 ar. Super lokalizacja , osiedle ! 6849729 15014068 Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Bytomiu Odrzańskim na osiedlu domków. Działka 5.1 ar ,, dom dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 130m2 + garaż+ strych. Dom składa się: parter - przestronny salon połączony z kuchnią, p...

Bytom Odrzański, osiedle

549 000 PLN (4 223 zł/m2)

4
2
130 m2
2017
15877592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27574095 15877592 Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości WilgaDo sprzedaży dom jednorodzinny położony w centralnej części Ośrodka Turystyczno Wypoczynkowego Wilga.Lokalizacja: Wilga, malownicza miejscowość otoczona lasami i rzekami, idealna dla osób szuk...

Osiedle Wilga (Mazowieckie, gm. Wilga)

1 890 000 PLN (6 342 zł/m2)

5
3
298 m2
2019
15886732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766006 15886732 Wyjątkowe osiedle w sercu Świebodzic - dom w standardzie premium Cena: 549 000 zł Powierzchnia: 104,81 m² Cena za m²: 5 238,05 zł Liczba pokoi: 4 Stan: surowy zamknięty Dom typu bliźniak, oferuje przestronne, dob...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

549 000 PLN (5 229 zł/m2)

4
-
105 m2
2026
15657998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23434347 15657998 Klimatyczny, jasny, pełen słońca dom, który spełni oczekiwania nowych domowników. To idealne miejsce dla rodziny, która pragnie cieszyć się harmonią natury.Posiada funkcjonalny układ, który zapewnia zarówno prywatność i przestrzeń dla każdego domowni...

Jaworzno (Osiedle stałe) (Śląskie, gm. Jaworzno)

995 000 PLN (5 103 zł/m2)

7
2
195 m2
2002
15867014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333180 15867014 Wyjątkowa nieruchomość w Szubinie - idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestora. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 219,15 m² , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1226 m² w Szu...

Szubin (Osiedle bydgoskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

850 000 PLN (2 833 zł/m2)

9
-
300 m2
-
15803275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26290096 15803275 Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy – pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza.Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz nieruchomości spełniający wszystkie wymagane normy. Skontaktuj się z n...

Grudziądz (Osiedle podleśne-mniszek) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

890 000 PLN (3 423 zł/m2)

6
2
260 m2
1988
15844090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 2 mieszkania lub mieszkalno -usługowo-handlowy 26820283 15844090 Dom o powierzchni ok. 160 m2. Budynek aktualnie użytkowany i podzielony na dwa lokale mieszkalne, ale wg dokumentacji parter jest handlowo-usługowy a piętro jest typowo mieszkalne. Budynek doskonale nadaje się do prowadzenia na parterze nieuciążliwej...

Inowrocław (Osiedle lotnicze) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

860 000 PLN (5 375 zł/m2)

5
2
160 m2
-
15876748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27550893 15876748 Dom w Koszalinie w zabudowie szeregowej z tarasem, ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi na własnej posesji.Ten dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 126,03 m2 wybudowany został w 1990 roku i zlokalizowany jest na działce po...

Koszalin (Osiedle bukowe) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

840 000 PLN (6 667 zł/m2)

5
2
126 m2
1990
15836954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26723631 15836954 Na sprzedaż dom wolnostojący - Świebodzice, Osiedle Słoneczne Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący położony na pięknej, bardzo słonecznej działce o powierzchni 1360 m². Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji - w spokojnej oko...

Świebodzice (Osiedle słoneczne) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

969 000 PLN (4 213 zł/m2)

7
3
230 m2
1998
13000579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem! Os. Lotnicze 86674 13000579 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Sprzedam dom w zabudowie szeregowej z 2005r.  Powierzchnia całkowita domu 209 m2, a użytkowa 165 m2. Dom położony na działce o wielkości 320 m2.Lokalizacja: Inowrocław Osiedle LotniczeW...

999 000 PLN (4 780 zł/m2)

4
2
209 m2
2005
15776290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25701510 15776290 Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinnym w zabudowie wolno stojącej, położony w miejscowości Grzybowo, z...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

5
2
206 m2
2007
15694940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24094705 15694940 Na sprzedaż: Dom w zabudowie szeregowej - Świebodzice, Osiedle Piastowskie Cena: 1 370.000 zł (do negocjacji) Powierzchnia całkowita: ok. 172 m² Działka: ogrodzona, z podjazdem i tarasem Lokalizacja: ulica wewnętrzna, spokojna czę...

1 370 000 PLN (7 611 zł/m2)

5
2
180 m2
2000