• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 38

14120325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 45127 14120325 Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki, dwie toalety, garaż na dwa samochody. Na parterze salon 45m 2 z komin...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 850 000 PLN (6 477 zł/m2)

12
3
440 m2
1995
15122553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10332789 15122553 Przestronny i słoneczny dom w willowej dzielnicy Piaseczna - Zalesie Dolne. Znakomicie zaprojektowany dom w prestiżowej lokalizacji, spokojnej i pełnej zieleni, a jednocześnie blisko do miasta. Parter domu to świetnie zaplanowana otwarta przestrzeń. ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 860 000 PLN (9 254 zł/m2)

5
2
201 m2
2000
15847066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26901123 15847066 Komfortowy segment z dużą działką – gotowy do wprowadzenia!Szukasz idealnego balansu między funkcjonalnością mieszkania a swobodą własnego domu? Przedstawiamy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni 175 m², położony w sp...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 100 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
3
175 m2
2015
15712052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka z domem blisko lasu 24415348 15712052 Na sprzedaż dom wolno stojący w spokojnej okolicy pod WarszawąZ przyjemnością przedstawiam ofertę domu na sprzedaż położonego w  uroczej miejscowości Chyliczki, znajdującej się w połowie drogi między Piasecznem a Konstancinem.Warto podkreślić, że w p...

Piaseczno (Chyliczki) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 688 000 PLN (14 067 zł/m2)

4
2
120 m2
1988
15722825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24625864 15722825 Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej o powierzchni użytkowej 236,31 mkw., z garażem, położony na działce o powierzchni ok. 894 mkw., zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Chylice-Pólko, przy ul. ...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 750 000 PLN (6 679 zł/m2)

6
2
262 m2
2025
15885671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27736663 15885671 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli na cichym, spokojnym, zielonym i strzeżonym „Osiedlu Zielonym”. Świetni sąsiedzi, 100 m do „Szkoły Marzeń”, 200 m do żłobka i przedszkola „Wesoły Tygrysek”, skle...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 375 000 PLN (8 594 zł/m2)

4
-
160 m2
1998
15785449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie mieszkania | 64,04m2 | Blisko Sępólna 25879538 15785449 Dom w cenie mieszkania 64,04 m² Blisko Sępólna Kraj.*****TYLKO U NASChcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym z wszystkimi zaletami korzystania z ogrodu i niezależności w cenie mieszkania? To oferta dla Ciebie.Ten dom to połączenie niezależności i ko...

Piaseczno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

489 000 PLN (7 641 zł/m2)

3
1
64 m2
2021
15841220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26788258 15841220 Zapraszam Państwa na prezentacje domu w okolicy Głoskowa i Cementowych Stawów ! Dom powstał z projektu Julia 5 - Archon . Opis nieruchomości : Ciekawa nowoczesna bryła budynku, który posadowiony jest na działce 530 mkwNieruchomość w zabudowie bliźnia...

Piaseczno (Baszkówka) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 150 000 PLN (5 476 zł/m2)

5
2
210 m2
2025
14976263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5928328 14976263 Na sprzedaż lub na wynajem piękna rezydencja w Zalesiu Dolnym w okazyjnej cenie !Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą skorzystać z atrakcyjnych form rozłożenia płatności, proponowanych przez Właściciela. Jedna z propozycji zakłada minimaln...

Piaseczno (Zalesie dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

5 000 000 PLN (7 657 zł/m2)

8
-
653 m2
2009
15883878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27681495 15883878 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWyjątkowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem Bobrowiec, Gmina PiasecznoMarzysz o życiu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z szybkim dostępem do Warszawy i atutów miasta? Ten p...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 290 000 PLN (8 707 zł/m2)

5
-
263 m2
2018
15848768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26947508 15848768 Nowoczesny dwupoziomowy aprtament z dużą działką w kameralnym segmencie w Bobrowcu kPiaseczna - komfort i cisza z lasem za oknem. Na sprzedaż komfortowy segment z dużą działką 376 m 2 w otoczeniu lasu a zarazem z szybkim dojazdem do przeległeg...

Piaseczno (Bobrowiec) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 660 000 PLN (12 969 zł/m2)

4
2
128 m2
2022
14774191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 36209 14774191 Do sprzedaży dom bliźniak na kameralnym, ogrodzonym osiedlu na obrzeżach Piaseczna.Znakomita lokalizacja, niepowtarzalny, willowy charakter osiedla, oraz najwyższa jakość materiałów użytych do budowy zapewnią Państwu najwyższy komfort mieszkania oraz...

Piaseczno (Siedliska) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 620 000 PLN (7 431 zł/m2)

5
2
218 m2
2021