• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Pobondzie

Znalezionych ofert: 1

15863500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem Pobondzie 27250389 15863500 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rustykalna enklawa duszy - dom nad jeziorem Pobondzie to wyjątkowa nieruchomość, której wart...

Pobondzie (Podlaskie, gm. Rutka-Tartak)

2 150 000 PLN (14 333 zł/m2)

6
1
150 m2
2022